DOLAR 31,5811 % 0.02
EURO 34,3521 % -0.01
STERLIN 40,1604 % 0.01
FRANG 35,6849 % -0.03
ALTIN 2.147,56 % -0,06
BITCOIN 2.176.726 9.389

Köprülü Ortaokulu Mezunları İstanbul’da Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Köprülü Ortaokulu Mezunları İstanbul’da Buluştu

Ardahan Köprülü Beldesi (Koreveng)’de 1974 yılından itibaren çevre köylerden çok sayıda öğrencinin mezun olduğu Köprülü Ortaokulu mezunları İstanbul Maltepe sahilinde Avşar Cafe Restaurant’ta yemekli gecede bir araya geldi.

Köprülü ortaokulu mezunların ilk defa buluştuğu gecede Kaz eti ikram edildi. Yöresel Aşıklar Vahit Köroğlu ve Turgut Türk sazları ile geceye renk kattılar. Eski Köprülü Ortaokulu Öğretmeni İsrafil Aktürk ve Şakir Çakmakçı geceye katılması memnuyetle karşılanıp, Ortaokul mezunları arasında eski günler yad edilerek hasret giderildi.

Köprülü Ortaokulu mezunlarını ilk defa buluşması organizasyonunda yer alan Erkan Sarıkaya, Kenan Özkurt, Ensar Kurşun, Muzaffer Deli, ve Aytekin Çakmakçı birer konuşma yaparak Ortaokul mezunları buluşmasının bundan sonra geleneksel olarak her yapılacağını belirtip katılımcılara teşekkür ettiler.

Gecede bir konuşma yapan Ak parti Arnavutköy Belediye Meclis üyesi Özcan Çakmakçı, Köprülü Beldesi’nde bulunan Ortaokul binasının yıkılmayacağını Köprülü Belediye Başkanı ile bu konuyu görüştüğünü belirtip Okul Binasının yenilenip Köprülü Beldesi’nde yaşayan vatandaşların hizmetine sunacaklarını açıkladı.

Erkan Özçelik ve Mücahit Kavak Köprülü Ortaokul mezunları gecesini sosyal medya sayfalarında paylaşarak destek oldular.

 

YORUM YAP