Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Köprülü Derneği Hemşehrilerine Gıda Yardımı Dağıttı

Köprülü Derneği Hemşehrilerine Gıda Yardımı Dağıttı

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Ardahan İli Köprülü Beldesi Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Köprülü Derneği Anadolu Şubesi, Koronavirüs salgını yüzünden zor bir süreçten geçerken Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahibi hemşehrilerine gıda kolisi dağıttı.

Köprülü Beldesi Derneği Başkanı Erol Özkurt’un yaptığı açıklama şöyle:

”Yarın Mübarek Ramazan Ayının ilk sahuruna kalkacağız. Bu sene bu olağan dışı zorluklarla mücadele eden insanlarımıza hayırlı Ramazanlar dileriz. Kazasız belasız sağlıklı bir şekilde Bayrama kavuşmayı Allah nasip etsin. Bizde Köprülü Beldesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Köprülü Derneği Anadolu Şubesi işbirliği ile beraber bu süreçte bu mübarek ayda köylülerimizin yanında olmak istedik. Bunun için yönetimdeki arkadaşlarla beraber belirlediğimiz tespit edebildigimiz Ailelere Maddi Yardım ve Ramazan kolileri hazırlayarak Avrupa ve Anadolu yakasında dağıtımlarına başladık. Bu zor süreci birlik, beraberlik ve yardımlaşma içinde inşallah atlatacağız.
Siz değerli köylülerimizin de bizim ulaşamadığımız hemşehrilerimiz varsa bizlere özelden ulaşarak bildirmenizi rica ederiz.
Tekrardan herkese hayırlı, bereketli bir Ramazan ayı dileriz.”

 

Göz Atın

KAR-DER’den İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı, Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir