Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Köprülü Beldesi Dernek Merkezi Yenilendi

Köprülü Beldesi Dernek Merkezi Yenilendi

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan İli Köprülü Beldesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Merkez binasını tadilat yaparak yeniledi.
Köprülü Beldesi Derneği Başkanı Erol Özkurt ve yönetimi, İstanbul’da yaşayan Köprülü Beldesi (Koreveng)’li hemşehrilerin desteği ile Pandemi sürecinde kapalı olan Köprülü Dernek binasının dış cephesinden iç dekarasyon ve oturma guruplarına kadar yeniledikleri görüldü.
Köprülü Beldesi Derneği Yönetiminden Yapılan Açıklama Şöyle:
Merkez Dernek binamızda başlattığımız yenileme ve tadilat işlemleri tüm hızıyla devam etmekte olup sona doğru yaklaşmıştır.
Beldemiz ve sizlere yakışacak güzellik ve kalitede olması için çaba harcadığımız mabedimiz olan Derneğimizi inşallah kısa bir süre sonra hizmetinize açacağız..
Sizlerin desteğiyle yapmış olduğumuz bu tadilat işlemleri için biraz daha yardim ve bağışlarınıza ihtiyaç duyulmaktadır. Az çok demeden herkesin bu işin içinde olmasını arzu ediyor ve duyarlılık göstermenizi sizlerden rica ediyoruz..
Ayrıca bugüne kadar bağışta bulunan köylülerimizin isim listelerini önümüzde ki hafta facebook sayfamızda yayınlayacağız.📑
Hepinize teşekkür eder,
Sağlıklı, mutlu günler dileriz
KÖPRÜLÜ BELDESİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

Göz Atın

Ardahan’da Turizm Rehberi Tanıtım Toplantısı

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından SERKA’nın teknik desteği programı kapsamı tarafından “Ardahan Turizm Potansiyellerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir