Anasayfa / Gündem / İzmir’li Turizmciler Ardahan Belediyesini Ziyaret Ettiler

İzmir’li Turizmciler Ardahan Belediyesini Ziyaret Ettiler

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, dün akşam saatlerinde İzmir’den gelen bir grup turizmci ile bir araya geldi. Ziyaret sonrası kentin önemli mekanlarını görme fırsatı yakalayan turizmciler hem kendilerine gösterdikleri yakın ilgi hem de imza attığı başarılı işlerden dolayı Başkanı Demir’e teşekkür etti.

İzmir’de faaliyet gösteren “BİSETA” adlı ünlü bir seyahat acentesinin üyelerini makamında ağırlayan Başkanı Demir, ardından konuklarına şehri gezdirdi. Misafirlerine Tarihi Kura Nehri Köprüsü ve Ardahan Kalesi civarında önümüzdeki süreçlerde tamamlayacakları çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgiler veren Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, daha sonra konuklarıyla beraber Nuri Vatan Kent Müzesi ve Atatürk Anıtı ile Kongre Binasını dolaştı. Gezi sırasında bol bol fotoğraf çektiren İzmirliler, Ardahan’dan memnun ayrıldı.

Öte yandan gerçekleştirilen sürpriz ziyarete dair konuşan Başkanı Demir, “Kilometrelerce öteden gelerek bugün bizleri sevindiren konuklarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. 3 yıldır büyük emekler verdiğimiz güzel Ardahan’ımızı gezip görme imkânı buldular. Kentimizin tanıtımı anlamında da bu ziyaretin önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Göz Atın

İBB ücretsiz Wi-Fi uygulaması artık tüm kapalı istasyonlarda

İlk olarak M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı’ndaki araçlarda hizmete alınan İBB ücretsiz Wi-Fi uygulaması, artık tüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir