Anasayfa / Gündem / İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritası Beli Oldu

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritası Beli Oldu

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk toplantısını Şişli’deki merkezinde yeni seçilen Orhan Çerkez Başkanlığında 15 Eylül Çarşmba akşamı yapmıştı.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 4. Olağan Kongresi sonrası ilk toplantısını 15 Eylül Çarşmba akşamı Şişli’deki merkezinde yaptı. Toplantıyı Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı ve aynı zamanda ARDAFED Başkanı seçilen Orhan Çerkez Başkanlığında yapılmıştı. 25 Kişilik yönetim kurulu ve Disiplin kurulu Başkanı ile Denetleme kurulu Başkanında katıldığı toplantıda önemli kararlar alındığı öğrenildi. Toplantıda ARDAFED yönetim kurulu üyelerin 62 bin lira bağış yaparak işe başladılar. Şişli’de bulunan ARDAFED merkezi Ataşehir’e taşınacak. Ayrıca görev dağılımı yapılarak her ay en az bir defa toplantı yapma kararı alındı. Toplantıda en kısa sürede yönetim kurulundan oluşturulacak bir heyet ile Ardahan ili ziyaret edilecek. Maltepe sahili İBB etkinlik alanında Ardahan Tanıtım günleri için gerekli girişimlerde bulunulacak. Etkinliklerden elde edilen gelir ile öğrencilere burs verilecek. ARDAFED üye olmayan Dernekler ziyaret edilip üyelikleri yapılacak. Başta Ardahan Köprülü Belesinde Ormanlarında yapılan Ağaç kesimi için gerekli görüşmeler yapılacağı öğrenildi.

 

 

 

Göz Atın

İBB teknolojiyi genç yetenekleri yakalıyor

Bilgi teknolojileri alanında genç insan kaynağı yetiştirmek amacıyla 30 adayla ‘İBB Tech Gelecek’ programı başlatıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir