DOLAR 31,1340 % 0.08
EURO 33,8286 % 0.06
STERLIN 39,4997 % 0.01
FRANG 35,3792 % 0.1
ALTIN 2.035,31 % 0,16
BITCOIN 1.754.309 8.108

İsmail Erdem; Vakit, Ataşehir için hizmet vakti

Yayınlanma Tarihi : Google News
İsmail Erdem; Vakit, Ataşehir için hizmet vakti

Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, ” 34 yıldır yaşadığım Ataşehir halkı ile buluşturmak için hizmete talibim” dedi.

Sancaktepe Belediye Başkanı ve 31 Mart yerel seçimlerde Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı olan İsmail Erdem,seçime kısa süre kala resmi internet sitesinde yaptığı açıklama şöyle:

Değerli Ataşehirli Hemşehrilerim, Bugüne kadar yaptığım her işte, aldığım her nefeste ‘insana hizmet’ temel gayem oldu.

Bu anlayışım, hayatım boyunca yolumu aydınlattı ve şükürler olsun ki, Rabbim bana, çeşitli görevler vesilesiyle insanımıza, milletimize hizmet etmeyi nasip etti.

Hayat denen yolculuğu daha anlamlı hale getiren şey; hedeflerin, hayallerin, planların, projelerin her dem yenilenmesi, tazelenmesi. Tıpkı güneşin her sabah yeniden doğması gibi…

Bu düşünceden hareketle, şimdi ‘yeni bir heyecan, yeni bir vizyon’ ile huzurlarınızdayım.

Sancaktepe Belediyesi’nde 10 yılda hayata geçirdiğimiz insan odaklı devasa projeler ve çeşitli sivil toplum kuruluşları çatısı altında yürüttüğüm çalışmalarda kazandığım bilgi, birikim ve tecrübeleri, 34 yıldır yaşadığım Ataşehir halkı ile buluşturmak için hizmete talibim.

Öyle inanıyorum ki Ataşehir’i ‘Gönül Belediyeciliği’ ile buluşturacak; şehir estetiği, kimliği ve ruhu olan, geleceği bugünden planlanmış, her bir ferdinin hayat kalitesi ve yaşam standardı yükseltilmiş bir Ataşehir’i, birlikte inşa edeceğiz.

“Vakit, Ataşehir için hizmet vakti” diyor; Yerel Seçimlerin hem ilçemizde hem ülkemizde bir demokrasi şöleni havasında geçmesini ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

YORUM YAP