Anasayfa / Siyaset / İlgezdi 60’ıncı Yaş Gününü Sevenleriyle Kutladı

İlgezdi 60’ıncı Yaş Gününü Sevenleriyle Kutladı

Ataşehir’in iki dönemdir Belediye Başkanlığını yapan ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı olan Battal İlgezdi 60’ıncı yaş gününü sevenleriyle kutladı.

Seçim çalışmalarını; STK ve dernek toplantıları, mahalle buluşmaları, esnaf ve ev ziyaretleri, mitingler ve yüz yüze görüşmelerle sürdüren Battal İlgezdi, yoğunluğuna minik bir ara vererek doğum gününde sevenleriyle buluştu.

Atlas Yardım Derneği’nin 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği ‘Ataşehirli Kadınlar Buluşuyor’ etkinliğine katılan Battal İlgezdi, tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Günü’nü yeniden kutladı. Burada yaptığı konuşmada kadınlara seslenen İlgezdi, “Sizler işte çalışıyor, eşinize yardım ediyor, çocuğunuza bakıyor ve durmadan emek harcıyoruz. Emeğiniz çok büyük, iyi ki varsınız” dedi.

Atlas Yardım Derneği’ne hizmetlerinden dolayı teşekkür eden İlgezdi, “Belediyemizden bugüne kadar hiçbir talepte bulunmadan kendi imkanlarıyla, ellerinden gelenin üzerinde çalışan, başta dernek başkanı Ferda Hanım olmak üzere tüm üyelere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sembolik pasta üzerindeki mumu üfleyen İlgezdi, huzurlu ve mutlu bir ülke dileğinde bulundu. İlgezdi, “Bizler asıl kutlamayı 1 Nisan’da yapacağız. Bugün 60. yaşıma adım attım, seçimleri de yüzde 60’la alacağımıza inanıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Atlas Yardım Derneği Başkanı Ferda Altıntaş, Sanatçı Poyraz ve Battal İlgezdi ile salonda bulunan 500 kadın, “Güzel günler göreceğiz” ve “Doğum günün kutlu olsun” şarkılarını birlikte söylediler.

Göz Atın

CHP’liler Ataşehir İlçesinde Sahaya İndiler

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP’li İl Başlanları ve Milletvekili konuklarıyla Ataşehir sokaklarında esnaf ziyaretinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir