Anasayfa / Son Dakika Haberleri / HOÇFED Başkanı Türkan Yılmaz, Ramazan Bayramı Mesajı

HOÇFED Başkanı Türkan Yılmaz, Ramazan Bayramı Mesajı

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan İli Hoçvan Dernekler Federasyonu Başkanı Türkan Yılmaz, Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı.

Hoçvan Dernekleri Federasyonu Başkanı Türkan Yılmaz’ın Ramazan Bayramı Mesajı Şöyle:

Covit -19 denilen salgın virüs nedeniyle bütün dünyada yaklaşık dört aylık bir zaman diliminde milyonlarca insan bu hastalığa yakalandı. Yüzbinlercesi yaşamını kaybetti. Milyonlarcasının tedavisi devam etmekte. Tıp dünyası büyük bir fedekarlıkla gece gündüz demeden insanlığı kurtarmanın mücadelesini verdi. Bu uğurda çok saygın çalışanlarını kaybetti. Keza emek dünyası yaşam kaynağı olan yiyecek içecek üretimini fedakarca aksatmadan yürüttü. Bu süreçte yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, acılı ailelerine metanet, tedavisi devam edenlere acil şifalar diliyoruz. Bu süreçte virüsten korunmak için bütün sosyal kültürel faaliyetlerin yanı sıra ibadet spor vs. gibi sayısızca etkinliğe ara verildi. Bütün bu zorluklar içinde yaşam umudunu kaybetmeden. Bu Ramazan bayramının bizlere demokratik, sağlık, barışçıl bir dünyada yaşamımıza vesile olmasını diliyor en içten duygularımızla herkesin bayramını kutluyoruz. Cejna weya remezane pirozbe. Jiyaneka xeru xaş nesibe Webe.

Türkan Yılmaz
Hoçvan Dernekleri Federasyonu Başkanı

Göz Atın

Esenyurt Belediyesi Pandemi Destek Ekibi, 43 Mahallenin Tamamına Hizmet Veriyor

Esenyurt Belediyesi, Koronavirüs salgını sürecinde vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ‘Pandemi Destek Ekibi’ kurdu. Ekiplerle bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir