Anasayfa / Son Dakika Haberleri / Halis Görken’den, Kars 36 Spor‘un Yeni Başkanı Erkan Aydın’a Tebrik Mesajı

Halis Görken’den, Kars 36 Spor‘un Yeni Başkanı Erkan Aydın’a Tebrik Mesajı

Lider Trafik Müşaviri ve HLS Filo sahibi Halis GÖRKEN’den Kars 36 Spor ‘un Yeni Başkanı Sayın Erkan AYDIN’a tebrik mesajı.

Başarılı iş insanı ve son zamanlarda iş deneyimini aktardığı “Halisane Liderlik” kitabı ile adını tüm ülkeye duyuran Sayın Halis GÖRKEN, dün Kars 36 Spor başkanlığında yaşanan değişiklik sonrası hemşerisi ve dostu Sayın Erkan AYDIN’ı bizzat arayarak tebrik etti.

Dün yaşanan yönetim kurulu toplantısı sonrası Kars 36 Spor Başkanı görevine gelen Erkan AYDIN’ı tebrik eden ve görevinde başarılar dileyen Halis Bey ayrıca gazetemiz aracılığı ile Kars’lı sporseverlere başkanın selamlarını ve mesajlarını iletti.  Başkanın mesajında hedeflerine yönelik mesajı; “ Kars gençliğinin spora dair umutları ve hayalleri tükenmiş. Kars sporu adına memleketimiz için düşlediğimiz hayallere gençliğimizi ortak edeceğiz. İlk önceliğimiz budur.” oldu.

Dün basın mensupları ve TFF federasyonu yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Erkan AYDIN Kars 36 Spor’un BAL Ligi’nde Karslı genç sporcularla mücadele edeceğini ifade etti.  Ayrıca Aydın, Şehit Ali Gaffar Okkan Tesislerinin 16 takımın tesisi olduğunu, tesisleri parsel parsel satmak isteyenlere fırsat vermeyeceğini belirtti.

Kars 36 Spor ‘da bu değişim sonrası büyük bir heyecan gözlemleniyor. Bu heyecana ve değişime sessiz kalmayan değerli iş insanı ve yazar Sayın GÖRKEN; tüm Kars ’lı hemşerilerini ve Kars’a gönül verenlerin, iş insanlarının, girişimci ve futbolseverlerin bu değişim sonrası birlik ve beraberliğe davet Etti. Özellikle amatör spor kulüplerinin durumu müsait olanlarca ayakta kalması için desteklenmesi gerektiğini dile getiren Sayın GÖRKEN, Bu süreçte tüm şirketleri ile Kars 36 Spor ’un yanında olacağını da sözlerine ekleyerek en kısa sürede kulübün adını başarıları ile anacaklarını umduğunu dile getirdi.

Göz Atın

Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu, Tahliye Edildi

 Yaklaşık 5 ay önce DHKP-C’ye yönelik yürütülen operasyon kapsamında tutuklanan Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir