DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.223,68 -0.199

Göleliler Piknikte Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Göleliler Piknikte Buluştu

İstanbul Göle Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Silivri Danamandıra Piknik alanında düzenlediği “1. Göle Büyük Piknik ve Kaynaşma Şöleni” yoğun bir katılım ve coşku ile yapıldı.

İstanbul’daki iş dünyasının destek verdiği etkinliğe AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Orhan Atalay, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Ertekin Baysan, Ardahan Kültürevi Başkanı Efrail Çiftçi ve yoğun protokolünün katılım sağladığı “1. Göle Gurbet Festivali”nde konuşmacılar birlik mesajı verdi.

Göle Derneği Pikniğine İstanbul Esenyurt Ardahan Dernekler Platformu yönetimi, Göle Dernekler Federasyonu, Göle Köy Dernekleri destek verdi. Göle Kadın Meclisi ve Şair Yazarlar Stand açtılar. Yöresel sanatçıların sahne aldığı etkinlik Davul Zurna ile halay çekildi. Etkinliğin sunuculuğunu Erkan Özçelik yaptı.

Göle Derneği Açıklama Yaptı:

Büyük Göle piknik şöleninde Adı gibi Değerli Göleli Hemşerilerimizin Büyük Yoğun katılımları, ilgileri Görülmeye değerdi. İşte Göle İşte Göleliler Dedirtiren Bütün Hemşerilerimize Birliğin ve Beraberliğin Büyüleyici Mutluluğunu Bizlere Yaşatan, Gerek Şölenimize katılan Tüm Hemşerilerimize, katkıda Bulunan iş Adamlarımıza, Katılımlarıyla Bizleri onurlandıran hertürlü Desteğini Esirgemeyen Değerli Hemşerimiz Esenyurt Belediye Başkanımız Kemal Deniz Bozkurt’a, katılarak Bizleri onurlandıran Değerli Göleli Hemşerimiz CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekilimiz Gürsel Tekin’e, Ak Parti Ardahan Milletvekilimiz Orhan Atalaya, Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail Çifçi Başkanımız ve Yönetimine Göle Federasyonu Başkanımız Ertekin Baysan ve Yönetimine,Muhtarlarımıza,Siyasilerimize, Kadın, Meclisimize,Göleli, kadınlarımıza, Yazarlarımıza Sanatçılarımıza, Bu süreçte Bizleri Yanlız bırakmayan Emek veren Bu güzel uğraşımıza omuz veren Her köy Dernek Başkanımıza ve Yönetimine Ayrı ayrı Caanı Gönülden Yürekten Teşekkür ederiz. Ben değil Biz Anlayışıyla Göle Biziz Biz Göleliyiz Gücümüz Birlikteliğimizdendir.

Göle Derneği Yönetim kurulu Adına
Başkan Bülent Sarıtaç

YORUM YAP