DOLAR 32,3008 % -0.03
EURO 35,0677 % 0.35
STERLIN 41,5301 % 0.23
FRANG 36,0418 % -0.26
ALTIN 2.398,40 % -0,69
BITCOIN 67.796,00 0.001

Göle Kaymakamlığı Muhtarlar Toplantısı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Göle Kaymakamlığı Muhtarlar Toplantısı

Ardahan Göle Kaymakamı Cevat Gün başkanlığında Feride Karabacak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çok amaçlı toplantı salonunda muhtarlar toplantısı yapıldı.

Toplantısında Muhtarların talep, görüş ve önerilerini dinlemek üzere Kaymakam Gün tarafından düzenli olarak yapılan toplantıya kurum amirleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantıda Göle Kaymakamı Cevat Gün, halkımıza daha iyi hizmet verebilmek, vatandaşın talep ve sorunların değerlendirilmesi amacıyla, zaman zaman muhtarlar ve idareciler ile bir araya geldiklerini belirterek; “Muhtar köyde, mahallede önderlik yapan, iyi şeyler için halkın önünü açan kişidir. Yani devletin temsilcisi ve aynı zamanda halkında temsilcisidir. Bu anlamda muhtarların, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarının tespitinde önemli rolleri vardır. Bu rollerden biri de gençlerimizle yakın ilgi içerisinde olup onlara sahip çıkmaktır. Muhtar, gençlerle ilgilenerek, gençlerin dertleriyle, neler istediğiyle ilgilenerek; gençliğimizi kötü alışkanlıklardan korumak üzere çalışmalar yapmalıdır” dedi.

Toplantının devamında yaz aylarında köylerde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veren Sayın GÜN; muhtarların taleplerini dinleyerek, sorularını tek tek cevaplandırdı. Daha sonra Kaymakam GÜN muhtarlarla birlikte Feride Karabacak Uygulama Oteli’nde verilen yemeğe katıldı.

YORUM YAP