DOLAR 31,1340 % 0.08
EURO 33,8286 % 0.06
STERLIN 39,4997 % 0.01
FRANG 35,3792 % 0.1
ALTIN 2.035,31 % 0,16
BITCOIN 1.754.309 8.108

Göle Kadın Meclisi Öğretmenler Gününü Kutladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Göle Kadın Meclisi Öğretmenler Gününü Kutladı

Merkezi İstanbul Esunyurt’ta bulunan Göle Kadın Meclisi Derneği geleneksel 24 Kasım öğretmenler Gününü nedeniyle düzenledikleri bir panelle kutladılar.

Göle Kadın Meclisinin hazırlamış olduğu Öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği, panelin sunucu Eğitimci Züleyha Deli’nin okuduğu “Ben Bir Öğretmenim”şiiri büyük alkış aldı.
Toplantıya Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Ali Susuz, Arnuvutköy Belediyesi Meclis Üyesi Özcan Çakmakçı, HDP Göle İlçe Başkanı Özgür Tanış, esenyurt Kent Konseyi Başkanı Tuncer Dağ, Göle Dernek Başkanı Bülent Sarıtaç, KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe, Göle Derneğin eski Başkanı Günay Kaya ve Asım Karabacak Emekli öğretmen Ali şirin ve Mehmet Şimşek, İşadamları, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldılar. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Kadın meclisinin 3 yıllık hizmetlerini anlatan bir sılayat gösterisinden sonra program başladı

BAŞKAN TÜRKAN DELİ TEŞEKKÜR ETTİ

Programın açılış konuşmasını yapan Kadın Meclisi Dernek Başkanı Türkan Deli, katılım ve ilgiden dolayı konuk ve hemşehrilerine teşekkür etti. Eğitimde kadınların rolü ve önemine özellikle değinen Göle Kadın Meclisi başkanı Türkan Deli, Göle Kadın Meclisinin varoluş amacını da özellikle “ kadınların toplumda biz de varız demesi, kadınların toplumda söz sahibi olmak istemesi ve yeni yetişen genç kadınların da bu yönde desteklenmesi “ olarak belirtti.

kaynak: serhatbirikim

 

YORUM YAP