DOLAR 32,2157 % 0.03
EURO 35,1120 % 0.26
STERLIN 41,0058 % 0.15
FRANG 35,4524 % 0.13
ALTIN 2.532,66 % 1,28
BITCOIN 67.037,28 -0.168

Göle Kadın Meclisi Derneği’nden Teşekkür Açıklaması

Yayınlanma Tarihi : Google News
Göle Kadın Meclisi Derneği’nden Teşekkür Açıklaması
Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan ve Başkanlığını Türkan Deli’nin yaptğı Ardahan İli Göle Kadın Meclisi Derneği, Pandemi sürecinde ihtiyaç sahibi Öğrencilere yaptıkları burslar ve diğer yardımlar için katkı yapanlara teşekkür ettiler.
Göle Kadın Meclisi Derneği, Sosyal Medyadan Yaptıkları Teşekkür Açıklaması Şöyle:
TEŞEKKÜRLER
Bizler bu zorlu sürece girerken ne yapacağımızı dahi bilmiyorken tek tesellimiz, umudumuz ve güven duyduğumuz dostlarımız ve hemşerilerimizdi.
Bizler sizlerin sayesinde zor da olsa bu ‘’UMUT DOLU’’ ve ‘’SEVGİ DOLU’’ meşaleyi hep birlikte yakmayı başardık.
Şimdi ise, daha fazla daha fazla insanın hayatına ve projesine sizlerin iyilik dolu gönülleri sayesinde, bu zorlu ve meşakkatli yolları geçerek başarıya ulaştık.
Gıda kolisini hazırlayan, Göle Derneğimizin 2. Dönem Başkanı Hanefi ÖZTÜRK Beye Teşekkür ederiz. Bu zorlu ve sıkıntılı dönemde ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Bizler de bu kolilerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında, yaşlı ve özellikle ihtiyacı olanlara bu salgın zamanında azda olsa onların hayatlarına dokunması için kolileri Göle’ye gönderdik.
Tabletler ise Almanya’dan Nurettin KARAKAŞ hemşerimizden geldi. Bu sevgi ve eğitim aşkıyla dolu hemşerimiz 3 tane kız öğrencimize de burs vermektedir. Hemşerimiz, bu öğrencilerimizin uzaktan olan eğitimlerine yardımcı olması için kendilerine tablet gönderdiler. Bizler de bunları hazırlatıp bir an önce eğitimlerine destek olsun diye öğrencilerimizin adreslerine yolladık.
Ayrıca 23 öğrencimize giyim yardımı yapan,’’ Hollandalı Gurbetçi Kadınlar’’ bu salgın ve kış ortasında evlatlarımızı unutmadıkları için kendilerine ayrıca teşekkür ederiz. Çok uzak yerlerden gönderdikleriniz ile evlatlarımızın hem gönüllerini hem de bedenlerini ısıttınız.
Bizleri, bu yola başlarken ve bu zorlu yolda yürürken, yalnız bırakmadığınız için bu yavrularımız ve bizlere ihtiyacı olanların adına teşekkürü borç biliriz.
Bir teşekkürüde Yatılı bölge ilköğretim okul müdürü Bülent Aşçı öğretmenimize, yine Poyra Durak kardeşimize. Ve Karaca Ardahan otobüs firması’na ….
Bizler sizlerle varız ve var edeceğiz. Beraber güçlüyüz ve daha fazla yardım, katkı ve eğitim için güçlü olacağız.
‘’Koca Yürekliler’’ TEŞEKKÜRLER…
Göle Kadın Meclisi Adına Türkan DELİ

YORUM YAP