Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Göle Federasyonu, Göleli İkiz Kardeşin Acısını Paylaştı

Göle Federasyonu, Göleli İkiz Kardeşin Acısını Paylaştı

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan İli Göle Dernekler Federasyonu yönetimi İzmir Depreminde hayatlarını kaybeden Sayra ve Çınar Alpgündüz kardeşlerin cenaze törenine katıldılar.

Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Ertekin Baysan ve Yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, İzmir Depreminde hayatlarını kaybeden Sayra ve Çınar Alpgündüz kardeşlerin cenaze törenine katılmak üzere İzmir’e gidip cenaze törenine katıldılar. İzmir Albayrak’ta hayatını kaybeden ikizler olan Sayra ve Çınar Alpgündüz kardeşler için düzenlenen cenaze töreninde baba Alican Alpgündüz’e taziyelerini ileten Baysan ve Yönetim kurulu üyeleri, ailenin bu acı gününde hemşerilerinin yanında olduklarını söylediler.

Başkan Baysan, “Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin ile irtibata geçerek Sayra ve Çınar Alpgündüz kardeşlerin isimlerinin Göle’de bir caddeye yada sokağa vererek ölümsüzleştirmek için elimizden gelen bütün desteği sağlayacağız” dedi.
Depremde hayatını kaybeden Sayra ve Çınar Alpgündüz’ün dedesi Celal Alpgündüz ve amcası Güney Alpgündüz de taziyeleri kabul ederek Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Ertekin Baysan ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Göz Atın

Ataşehir Belediyesi Otopark Tahsilatını Tamamen Kaldırdı

Ataşehir Belediye meclisi Temmuz ayı ilk toplantısında Ulusal bir TV kanalında yer alan Ataşehir ilçesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir