Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / GÖLE-FED Başkan Adayı Karakoyun Destekçilerine Teşekkür Etti

GÖLE-FED Başkan Adayı Karakoyun Destekçilerine Teşekkür Etti

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Ardahan ili Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) 28 Nisan 2022 Perşembe günü kongre yapacak.

Göle Dernekler Federasyonu Başkan adayı Gökhan Karakoyun yaptığı açıklama şöyle:

Değerli hemşerilerim ;
Bilindiği üzere 28 nisanda yapılacak Göle dernekler federasyonumuzun genel kurulunda Toplumumuzu hayal etiğimiz seviyeye gelmesi için bizlere inanan güvenen projelerimizi gerçekleştirmek için bizlere destek veren. Ekibimize yeni bir halka ekliyen. Özelikle belirtmek gerekirse bütün delegasyonu ile bütün adayları buluşturan ve bütün adayları dinleyerek ortak karar alan çok kıymetli DURUCASU (GIRDAMAL) köyümüzün bizim projelerimize ve ekibimize inanarak aldıkları destek kararlarından dolayı kıymetli başkanım Hüseyin POLAT ve yönetim kuruluna ayrıca tüm DURUCASU köylülerime şükranlarımı sunuyorum.
ETKİN, YETKİN ve GÜÇLÜ Bir Göle için her gün dahada büyüyen dev bir kadroya katılan yeni yol arkadaşlarıma ve tüm hemşerime hayırlı olmasını temenni

Göle dernekler federasyonumuzun genel kurulunda Toplumumuzu hayal etiğimiz seviyeye gelmesi için bizlere inanan güvenen projelerimizi gerçekleştirmek için bizlere destek veren. Ekibimize yeni bir halka ekliyen. Özelikle belirtmek gerekirse bütün delegasyonu ile bütün adayları buluşturan ve bütün adayları dinleyerek ortak karar alan çok kıymetli ÇOBANKÖY ve ÇAKILDERE (ORA KİLİSE) köylerimizin bizim projelerimize ve ekibimize inanarak aldıkları destek kararlarından dolayı kıymetli başkanlarım Korkmaz RENÇBER ve Nihat YILDIRIM başkanlarıma ayrıca tüm ÇOBANKÖY ve ÇAKILDERE köylülerime şükranlarımı sunuyorum.

ETKİN, YETKİN ve GÜÇLÜ Bir Göle için her gün dahada büyüyen dev bir kadroya katılan yeni yol arkadaşlarıma ve tüm hemşerime hayırlı olmasını temenni ederim . Saygılarımla.

Göz Atın

Maltepe Ardahanlılar Derneği 19 Mayıs’ta konser düzenleyecek

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği, Çıldır ve Ardahan’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir