Home / Sivil Toplum Kuruluşları / Göle Derneklerinden Kemal Deniz Bozkurt’ta Destek

Göle Derneklerinden Kemal Deniz Bozkurt’ta Destek

Türkiye’deki Ardahan İli Göle ilçe dernekleri Hüseyin Kızılateş Önderliğinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimleri öncesi CHP Esenyurt Belediye balkan dayı Makine Mühendisi Kemal Deniz Bozkurt’a destek vermek için İstanbul’a geldiler.

Destek ziyaretine İstanbul Göle dernekler Federasyonu Başkanı Ertekin Baysan, İstanbul Göle Derneği Başkanı Bülent Sarıtaç İzmir Göle Derneği Başkanı Mustafa Küpeli, Bursa Göle Derneği Başkanı Özkan Alan ve İstanbul’daki köy dernek başkanları ve beraberindeki heyet katıldı 

Ertekin Baysan, Bu Ziyaret Gücümüze Güç Kattı 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İstanbul Göle Dernekler Federasyon Genel Başkanı Ertekin Baysan, Türkiye’deki Göle derneklerinin Esenyut Belediye başkan adayı Kemal Deniz Bozkurt’a destek için gelmeleri Esenyurt’ta yaşayan bütün Gölelilerin duyarlılığını dahada yükseltmiştir. Bu nedenle bütün dernek başkanlarına teşekkür ediyorum.

Bozkurt Sizi Utandırmayacağım

Daha sonra konuşan ve Türkiye’den Esenut’ta destek için gelen Göle dernek başkanlarına ve berberindeki heyete teşekkür ederim, CHP Esenyurt Belediye balkan dayı Makine Mühendisi Kemal Deniz Bozkurt, Belediye balkanı olduktan sonra. Türkiye’de Derman belediyeciliği ile birlikte sosyal belediyecilik anlayışının yaygınlaşması için, örnek bir belediyecilik yapacağın dile getirdi.
Türkiye’de ki değişimi ve dönüşümü en iyi sivil toplum örgütleridir dilen Bozkurt, seçildiğimizde bütün derneklere elimizden gelen destekleri sunacağını söyledi. Başkan Kızıl Ateş Bütün Hemşehrilerimizin Yanında Olacağız.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Kars 1. Altın Eller Geleneksel El Sanatları Festivali Başladı

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla ve Kars Belediyesi tarafından organize edilen Kars 1. Altın Eller …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.