Anasayfa / Son Dakika Haberleri / Gazeteci Derya Arslan’ın Mutlu Günü

Gazeteci Derya Arslan’ın Mutlu Günü

İstanbulum Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Gazete Ataşehir İmtiyaz sahibi Gazeteci meslektaşımız Derya Arslan’ın oğlu Kağan Özaydın hayatını Sanem Çelik ile birleştirdi.

Bursa Osmangazi İlçesi Çekirge İstasyon Gardenya Salonun da gerçekleşen nikâh töreninde çiftin şahitliğini arkadaşları yaparken katılan konuklara kokteyl tarzı ikramlar sunuldu.
Genç çiftin nikâh törenine; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Deniz Kutlu, İstanbulum Medya ve Mimarlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kavalcı, Gelecek Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Av.Onur Sönmez çiçek göndererek mutluluklar dilediler. Ayrıca CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ve AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdemin gönderdikleri telgrafla genç çiftlere mutluluklar dilediler.

Gazeteci meslektaşımız Derya Arslan hanımın bu mutlu gününde, Ataşehir Belediye CHP Meclis Üyesi Arif Kuşçu, Ataşehir Hayat Ağacı Platformu Başkanı Kadriye Didem Bozdağ, Ataşehir Haber Ajansı İmtiyaz sahibi Serkan Şimşek, İstanbulum Gazetesi ve Gazete Ataşehir Haber Koordinatörü Ali Bal, Altıyol Türk Müziği Korosu yalnız bırakmadı.

Siyasal Yaşam Gazetesi olarak değerli meslektaşımız Gazeteci Derya Arslan’ın oğlunun evliliğe adım attığı mutlu gününde tebrik eder yeni yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

 

 

Göz Atın

TÜİK açıkladı; En düşük gelirli iller Van, Muş, Bitlis, Hakkari

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) En düşük gelir ve yoksulluk oranının en yüksek olduğu iller ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir