Home / Gündem / Esenyurt Belediyesi’nden halk günleri

Esenyurt Belediyesi’nden halk günleri

Esenyurt Belediyesi tarafından vatandaşın sorun ve taleplerine direkt çözüm bulabilmek anlayışı ile salı günleri yapılan halk günleri bu hafta da gerçekleştirildi.

İstanbul Esenyurt İlçesinin 6 farklı mahallesinde bulunan kültür merkezlerinde düzenlenen halk günlerinde, ilçe sakinleri dertlerini ilgili birim yetkililerine yüz yüze aktarma imkanı buluyor. Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Sarıkamış Şehitleri Kültür Merkezi’nde yapılan halk gününe katıldı. Alatepe, vatandaşların mahalleriyle ilgili yaşadıkları sorunlarını, taleplerini ve isteklerini dinledi. Başkan Alatepe, vatandaşların problemlerinin giderilmesi için ilgili birim müdürlerine bir an önce çözüm bulunması talimatını verdi.

Esenyurt sakinlerinin sosyal, sağlık başta olmak üzere talepleri anında dikkate alınarak tespit ekipleri gönderildi. Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcıları da Yenikent Kültür Merkezi ,Esenyurt Kültür Merkezi, Yunus Balta Kültür Merkezi, Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi ve Saadetdere Gençlik Merkezi’nde yapılan halk günlerine katılarak vatandaşı dinledi.

About Siyasal Yaşam

Site hakkında eleştiri yada teknik konularda bana mesaj atabilirsiniz.

Check Also

Ataşehir Belediyesi Aşure Dağıtacak

İstanbul Ataşehir Belediyesi, geleneğj bozmadı her yıl olduğu gibi bu yıl da Muharrem Ayı dolayısıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.