Anasayfa / Gündem / Esenyurt Belediyesi’nden halk günleri

Esenyurt Belediyesi’nden halk günleri

Esenyurt Belediyesi tarafından vatandaşın sorun ve taleplerine direkt çözüm bulabilmek anlayışı ile salı günleri yapılan halk günleri bu hafta da gerçekleştirildi.

İstanbul Esenyurt İlçesinin 6 farklı mahallesinde bulunan kültür merkezlerinde düzenlenen halk günlerinde, ilçe sakinleri dertlerini ilgili birim yetkililerine yüz yüze aktarma imkanı buluyor. Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Sarıkamış Şehitleri Kültür Merkezi’nde yapılan halk gününe katıldı. Alatepe, vatandaşların mahalleriyle ilgili yaşadıkları sorunlarını, taleplerini ve isteklerini dinledi. Başkan Alatepe, vatandaşların problemlerinin giderilmesi için ilgili birim müdürlerine bir an önce çözüm bulunması talimatını verdi.

Esenyurt sakinlerinin sosyal, sağlık başta olmak üzere talepleri anında dikkate alınarak tespit ekipleri gönderildi. Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcıları da Yenikent Kültür Merkezi ,Esenyurt Kültür Merkezi, Yunus Balta Kültür Merkezi, Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi ve Saadetdere Gençlik Merkezi’nde yapılan halk günlerine katılarak vatandaşı dinledi.

Göz Atın

Köprülü Beldesi Bio Enerji Gaz Santarali İçin İlk Adım Atıldı

Ardahan Köprülü Beldesi’nde Bio Enerji Gaz Santrali ve Gübre işleme Fabrikası yapılacak. Dünya Bankası tarafından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir