Home / Sivil Toplum Kuruluşları / Ergüder Şimdi, Yeniden Ankara ARDEFED Başkanı Seçildi

Ergüder Şimdi, Yeniden Ankara ARDEFED Başkanı Seçildi

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu, 2. Olağan genel kurulu 28 Nisan 2019 Pazar günü Ankara Ticaret Borsası konferans salonunda yapıldı.

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDEFED) genel kurulu Divan Başkanlığını Ayhan Atalay yaptı. Genel kurulda kurucu Başkan Ergüder Şimdi, yeniden Ankara ARDEFED Başkanı seçildi

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi yaptığı açıklamada ”Genel Kurula katılarak bizlerle birlikte olan tüm misafirlerimize, delegelerimize ve hemşehrilerimiz ile genel kurulun düzen ve sükunet içerisinde geçmesinde emeği geçen divan başkanımız Sayın Ayhan Atalay beye, Kâtip üyeler Sırrı Arpaç beye, Suna Korkut hanıma ve Kenan Göksu beye, salonunu federasyonumuzun genel kurulunun yapılmasına tahsis eden Ankara ticaret borsasının tüm üyeleri ile Borsa başkanımız sayın Faik Yavuz beye teşekkür eder ekli listede isimleri bulunan ve yeni dönem için yönetim kuruluna, denetim kuruluna ve disiplin kuruluna seçilen çalışma Arkadaşlarıma başarılar diler, ekli listeye teveccüh gösteren delegelere şükranlarımı sunarım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.