DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.184,01 -0.151

Elegance Emre Optik Ataşehir’de Bir Marka

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Elegance Emre Optik Ataşehir’de Bir Marka

Elegance Emre Optik, Ataşehir’de kurulduğu 1991 yılından günümüze, Optik camiada, gözlük sektöründe verdiği hizmet ve ürün kalitesiyle bir marka.

Numaralı (optik) gözlük, kontak lens ve güneş gözlüğü çeşitliliği, gözlük kullanıcısının gereksimi ile birebir uyumlu, ileri optik teknolojisi ile üretilmiş ürünlerle, modern teknik donatı ve hizmet anlayışı ile öne çıkıyor.

Elegance Emre Optik, sosyal sorumluluk kapsamında da, gönüllülük esasıyla, her yıl bir gününü Türk Kızılay’a iş yerini Kızılay Kan Merkezi olarak kullanılmasına katkıda bulunuyor.

Optisyenlik müessesi sahibi Recep Akçay, 1979 yılında bu camia da, çalışma hayatına,mesleki eğitimine adım atmış olup, İstanbul Anadolu yakasının başarılı ve mesleğine gönül vermiş meslek adamlarının yetiştirdiği, Bahariye Caddesin de yetişmiş, başarılı meslek adamları da yetiştirmiştir. Gelişime ve değişime açık, sürekli gelişen, eğitime ve meslek etiğine önem veren, sosyal sorumluluk bilinciyle hizmet sunan, bir ara sağlık kuruluşu olma amacıyla 1991 yılında Elegance Emre Optik ‘i kurdu.

Recep Akçay, Müşteri iş yerimize gelen en önemli ziyaretçimizdir. O bize muhtaç değil, biz ona muhtacız. Çalışmamızı bölen biri değil, çalışmamızın hedefidir anlayışı benimsenerek ve İçselleşerek hizmet sunan , bir ara sağlık kuruluşunun başarılı işleyişine süreklilik kazandırıldığını vurguladı.

Akçay, ”Elegance Emre Optik, sektördeki teknolojik gelişimlerin optik alana yansımalarını hızlı takip
eder, meslek içi ve akademik eğitimi, müşteri memnuniyetini olmasa olmaz sayar” dedi.

YORUM YAP