Anasayfa / Gündem / CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Oğlunu Evlendirdi

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Oğlunu Evlendirdi

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in mutlu gününde dostları yalnız bırakmadı. CHP’li Gürsel Tekin’in oğlu Barış Tekin, Libaze Ateş’le muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. İstanbul Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan düğünde, genç çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

7 Ağustos Cumartesi akşamı Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda Gürsel Tekin’in oğlu Barış Tekin, Libaze Ateş için yapılan düğüne yoğun bir katılım oldu. CHP Millitvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Engin Altay, Akif Hamze Çebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Zeynel Emre, Sezgin Tanrıkulu, Veli Ağbaba,Tahsin Tarhan, Özgür Karabat, Kadir Gökmen Öğüt, Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Gazeteciler Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır ve Mustafa Yavuz ve çok sayıda sanatçı, siyasetçi ve iş dünyasından konuk katıldı.

 

Göz Atın

İzmir Körfezi’nde festival havası vardı

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Körfez Festivali renkli görüntülerle sürüyor. Günün önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir