DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.078,93 -0.975

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, açıklama yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, açıklama yaptı

31 Mart yerel seçimlerde İstanbul Bükşehir Belediye Başkanı için oylar yeniden sayılmasına devam ediliyor.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu açıklama yaptı. Kaftancıoğlu açıklaması şöyle:

“Kıymetli Arkadaşlar,

Hassas dönemden geçiyoruz, bugüne kadar bir çoğunuz İstanbul İl Yönetimi olarak bize ve adayımız Ekrem İmamoğlu’na inanarak düzenli destek verdiniz. Şu an içinden geçmekte olduğumuz süreçte ise tam anlamıyla psikolojik harp içerisindeyiz.

Çok net bir şekilde söyleyebilirim ki Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmiştir.
Bu süreci çok iyi yönetmeliyiz. Karşı tarafın yaptıklarını yaymaktan çok, kendi yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı sosyal medyada yaymamız büyük önem arz etmektedir. Toplumu kin, nefret ve ayrılıkçı bir harekete sevk edecek her türlü paylaşımdan kaçınmalı ve tamamen toparlayıcı, akil ve birlikte hareket etmeliyiz.

Çok paylaşım değil, nitelikli ve hedef odaklı paylaşımlar yapmak, bilhassa bu guruptan paylaştıklarımı yaymama destek olmanız hem süreci kısaltmamıza hem de bizleri hata yapmaya zorlayan yapıya hiçbir açık vermememize neden olacaktır.

İstanbul’un 39 ilçesinde CHP İstanbul İl örgütü olarak 24 saat oy çuvallarını koruyoruz. Islak imzalı tutanakların tamamı elimizde. Yapacak hiçbirşeyleri yok. O mazbatayı verecekler. Bizi hata yapmaya zorluyorlar, bizler sizlerin de destekleri ile o hataları hem yapmayacağız hem de yapılmasına mani olacağız. Şimdiden destek verecek herkese teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUM YAP