DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP Ataşehir İlçe Bakanlığı’nda Devir Teslim Vardı

Yayınlanma Tarihi : Google News
CHP Ataşehir İlçe Bakanlığı’nda Devir Teslim Vardı

CHP Ataşehir ilçe Başkanlığı’nda Hakkı Altınkaynak, Başkanlık görevini yeni Başkan Celal Yalçın’a devretti.

29 Aralık 2019’da yapılan CHP Ataşehir 5. olağan kongresinde CHP Ataşehir İlçe Başkanı seçilen Celal Yalçın Cumartesi günü Başkanlık görevini ilçe örgütünün katıldığı bir tören ile eski ilçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’tan devir aldı.

CHP eski Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak yaptığı açıklama ”CHP sorumluluğu büyük olan bir partidir. Göreve talip olanlarında bu bilinçte olduklarını inanıyorum. Bizim önümüzdeki dönemde başarılarımızı katlayarak kalıcı hale getirmemiz lazım. Dünden daha güçlü olacağız bu boynumuzun borcu. Bizde heycanımızı İlçe Başkanımız arkasında hisetirelim. Ben yeni Başkanımıza güveniyorum. İlçe başkanın görevi bütün örgüt ile uyum içinde çalışmaktır” dedi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ” Hakkı Başkan bize İlçe Binamızı kazandırdı. Bizler Ataşehir’deki 17 Mahalle örgütümüz ile bu bayrağı daha illeriye taşımalıyız. Bize iktidar yolu görünüyor, Gözümüz iktidarda olmalıdır. Birlikte daha nasıl çalışıp partimizi daha nasıl ileriye götürebiliriz bunun hesabını yapmalıyız. Ben değil biz başaracağız, hep beraber başaracağız” dedi.

Konuşmalardan sonra CHP eski İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, yeni ilçe Başkanı Celal Yalçın’a CHP Ataşehir İlçe Binası Tapusunu ve İlçe binası Anahtarını teslim etti.

 

YORUM YAP