Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / ÇEKSİAD, Gazeteciler İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

ÇEKSİAD, Gazeteciler İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Merkezi İstanbul Çekmeköy’de bulunan ve Başkanlığını Erdal Albayrak’ın yaptığı Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇEKSİAD) 11 Aralık 2021  Cumartesi günü Dernek Merkezinde Basın Mensupları ile Kahvaltıda bir araya geldiler.

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇEKSİAD) Başkan yardımcısı Halis Görken, Dernek merkezinde yeni açılan ”Şefik Ekşi Konferans salonu” ve ”Yasin Molloğlu Eğitim salonu” gazetecilere tanıttı.

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇEKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Albayrak yaptığı açıklamada ” ÇEKSİAD 5 yıl aradan sonra 110 üyesiyle yeniden açıldı. KHK ile kapatılan Derneğimiz yine Devlet tarafından açıldı. Yaptığımız kongre sonrası yolumuza daha güçlü adımlarla devam ediyoruz. Biz ÇEKSİAD olarak kuruluşumuzdan itibaren bir çok kamu kuruluşuna katkıda bulunduk. Bazı kamu binaların onarılmasını üstlendik. Malesef Derneğimiz kapandığında Siyasetçilerden yeterli desteği göremedik. Çekmeköy Belediyesi başta olmak üzere Çekmeköy’deki bir çok yerel yönetici zor günlerimizde yanımızda oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum. ÇEKSİAD olarak üyelerimize yönelik çok sayıda etkinlik progamımız var. Biz ÇEKSİAD olarak bundan sonra üye kabulünde daha seçici oluyoruz. Bize gelmek isteyeni değil biz olmasını istediğimiz İş adamlarını kabul edeceğiz” dedi.

Göz Atın

İmamoğlu, 23 Haziran 2019 seçimin 3. yıldönümünde konuştu

Aynı yıl içinde 2 kez İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı seçilen Başkan Ekrem İmamoğlu, Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir