Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Bursa’da Ardahan Dernekleri Kahvaltıda Buluştu

Bursa’da Ardahan Dernekleri Kahvaltıda Buluştu

Merkezi Bursa Osmangazi’de bulunan ve Başkanlığını Güven Gökten’nin yaptığı Bursa Ardahan İli ve İlçeleri Derneği,  Bursa Ardahan dernekler Federasyonu yönetimini ve üyü dernek Başkanlarını kahvaltıda ağırladı.

Bursa Ardahan İli ve İlçeleri Dernek Başanı Güven Gökten yaptığı açıklamada ”Bursa Ardahan İli ve İlçeleri Derneği Olarak, Ardahan Dernekleri Federasyonuna Üye Dernek Başkanlarımızı Derneğimizde kahvaltıya davet ettik. Davetimize katılım sağlayan bir birinden değerli Derneklerimizin Başkanlarına Çok teşekkür eder. Saygı ve hürmetler Sunarım. Kahvaltımızda Derneklerimizin durumu ve ileriye dogru yapacağimiz faliyetler, ayrıca Federasyonumuzun yaklaşan Olağan Genel kurulu için fikir düşünce paylaşımları yaptık.Toplantimizdan çıkan ana düşünce tüm hizmetler Ardahan ismi ve hemşehrilerimiz olmuştur. Toplantımızın anlamlı ve olumlu geçtiğini beyan eder.Tekrar katılım sağlayan tüm başkanlarıma yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim” dedi.

 

Göz Atın

Ardahan’da Turizm Rehberi Tanıtım Toplantısı

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından SERKA’nın teknik desteği programı kapsamı tarafından “Ardahan Turizm Potansiyellerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir