DOLAR 32,4426 % 0.05
EURO 34,4648 % -0.14
STERLIN 40,3435 % -0.14
FRANG 35,5191 % -0.13
ALTIN 2.488,77 % 0,22
BITCOIN 2.082.891 -6.561

Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Kongre Yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Kongre Yaptı
Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu 7. olağan genel kurulunda Koç Petrolleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Koç genel başkan seçildi.
Bursa KAIDEF Kongresine yoğun ilgi ve katılımın olduğu genel kurulun Divan başkanlığına Sabri Akkün getirilirken, katip üyeliğine Av. Burcu Ağdaş ve Kemal ünlü getirildi. İstiklal marşı Saygı duruşun ardından başlayan 7. olağan genel kurulun açılışını Mevcut Başkanı Av.Sefer Erdinç Dülger yaptı. Genel kurula gösterilen ilgiden dolayı hemşehrihlerine teşekkür eden Av. Sefer Erdinç Dülger görev yaptığı süreçte yaptığı hizmetleri anlattı. Pandemi dolayısıyla bir buçuk yıldır sürekli ertelen genel kurulda Tüzük gereği maddeler okunup onaylandıktan sonra, tek liste olarak seçime gedildi. Koç Petrolleri A.Ş Yönetim kurulu Başkanı İrfan KOÇ Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkan seçildi.
KAI’RIN KANAAT ÖNDERLERİ ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİLER
Sunuculuğunu Yusuf Yıldırım’ın yaptığı çok heyecanlı saygın geçen genel kurulda sırasıyla mikrofona davet edilen KAI ‘ın kanat önderlerinden,
Bursa KAIFED’ın Onursal Başkan Dursun KARAKOÇ,
Bursa Milletvekili adayı Mali Müşavir Özgür ERDURSUN,
Bursa Milletvekili adayı Av. Levent Çelik,
Bursa Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan YILDIZ
MHP Bursa Nilüfer İlçe Başkanı Levent KARAKOÇ,
Bursa Yıldırım Belediye Meclis Üyesi Şefik KAYA,
Bursa Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Gürsoy AKPINAR,
İstanbul Kars Ardahan Iğdır Derneğinin onursal Başkanı Gazeteci Mustafa KÜPELİ,
Kütahya Tunçbilek önceki Dönem Belediye Başkanı Agah AŞKIN,
Bursa Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş adamları Dernek Başkan vekili Ferhat BOŞKURT,
Birlik beraberlik adına güçlü bir Kars Ardahan Iğdır lobisinin oluşması için Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonuna koşulsuz destek verilmesi noktasında önemli mesajlar verdiler.
BAŞKAN İRFAN KOÇ TEŞEKKÜR ETTİ.
Genel kurul sonrası bir teşekkür konuşması yapan Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı İrfan KOÇ; yoğun katılım ve ilgiden dolayı konulara, katılımcılara ve kendisini başkan seçen hemşehrilerine teşekkür etti.
Koç konuşmasını şöyle sürdürdü; Yaşadığımız Bursa ilinde 300 bin yakın Kars Ardahan Iğdır’lı hemşehrilerimiz yaşamaktadır. Bu büyük potansiyeli örgütlü güce çevirmek için çaba gösteren bütün dernek başkanlarına KAI FED’ın kurucularını ve görev yapan dernek başkanlarına teşekkür eden diyen Bursa KAI FED’İn genel Başkanı İrfan KOÇ, Yeni yönetim kurulu olarak güçlü bir kadroyla sizin desteğinizi arkamıza alarak yola çıktık. dedi
KAIFED’NİN ÇATISINI GÜÇLENDİRECEĞİZ
Önceliğimiz Bursa’da hemşehrilerimizi örgütlemek için KAI’ın Federasyonlarını, il ilçe, belde, köy derneklerimizi ziyaret edip güçlü olmanın önemin anlatıp KAIFED çakısı altında toplayıp Güçlü bir hemşehri lobisi Bursa’da güçlü sayılır dikkate alınır bir imaja kavuşturmak için destek isteyeceğiz. diyen Bursa KAI FED’İn genel Başkanı İrfan KOÇ konuşmaların şöyle sürdürdü,
Yatırım yapılmadığı için yoğun göç edip yaşadığımız ilde güçlü bir lobi olması, bizleri fark etmeleri, saygın lir kimlik oluşması, KAI’ın kalkınması, göçün durdurulması ve Bursa’da yaşayan hemşehrilerimizin sorunlarını çözmek için herkesi bu kervana katılıp yürekten desteklemenizi istiyorum.
Yönetim kurulu olarak hazırladığımız ve hazırlayacağımız Projelerimizi, hayallerimizi hayata geçirmek için mücadele verirken sizlerin bilgi birikim ve tecrübelerinizi projelerimizi ekleyerek ortak bir akılla din, dil, ırk ayrımı yapmadan siyaset bulaştırmadan, yeni bir yol, yeni bir dil, yeni bir yol haritası oluşturup yolumuza devam edersek aşamayacağımız yüksek tepeler yoktur. Siz yeter ki siz bizim arkamızda olun.
YENİ YÖNETİM KURUŞU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU.
İrfan KOÇ Başkan seçilirken yönetim kurulu üyeliğine, Agah AŞKIN, Yusuf EKİNCİ, Ersin BAYRAKTAROĞLU,
Kubilay DEMİRHAN, Kemal ÜNLÜ, Nurettin SESLİ, Av. Burca AĞDAŞ, Levent GÜZ, Murat KALAYLI, Abdulkadir DEMİR, Kaan ŞALE,
DENETLEME KURULU ÜYELİĞİNE
Tahir DEMİRKOL, Bilal YILDIRIM, Tuncay BENLİ seçildiler
Kurban A. ERGÜL- Tuna AKTÜRK/Bursa/Serhat Birikim

YORUM YAP