Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Bursa KAI Tanıtım Günlerinde Yazarlara Büyük Saygısızlık

Bursa KAI Tanıtım Günlerinde Yazarlara Büyük Saygısızlık

Merkezi Bursa’da bulunan Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu, Bursa Ardahan İl Derneği, Bursa Kars il Derneği, Bursa Iğdır İl Derneği ve İlçe Dernekleri 13-14-15-16-17-18 Şubat 2020 tarihlerinde, Bursa Osmangazi Çarşamba Pazar alanında Kars, Ardahan, Iğdır tanıtım günleri düzenlenliyor.
Bursa’da yapılan Kars, Ardahan, Iğdır tanıtım günlerinde Yöresel yiyeceklere çok güzel standlara yer verilmesine rağmen, İstanbul’dan Kitaplarını imzalamak için Kültür-Sanat standı olarak bir Otopark’a bırakılan iki masaya Yazarlar, Organizasyon komitesine tepki gösterek Cumartesi öğle saatlerinde İstanbul’a geri döndüler.
Görüştüğümüz bir Kitap yazarı açıklamasında ” Bursa’da yapılan Kars, Ardahan, Iğdır tanıtım günlerinde Organizasyonu yapan Derneklerin tercübesiz ve deneyimsiz oldukları herşeyde belli oluyordu. Tanıtım günleri öncesi bu konuda tercübeli olan İstanbul STK’ları davet etmedikleri ve onlardan bilgi almadıkları ayrıca İstanbul’da yapılan tanıtım günlerinde katılmadıkları için başta Yazar ve Sanatçılara verdikleri değer ve organizasyondaki diğer eksikler ve aksaklıklar ile tam bir hayal kırıklığı yaşandı” dedi.
Bursa KAI tanıtım günlerinde Kars, Ardahan, Iğdır illerinden Milletvekili, Vali, Belediye Başkanı ve İstanbul’dan hiç bir STK yöneticisinin katılmadığı görüldü.

Göz Atın

Pazarcılar Odası Kongresinde Memet Emin Yarar Güven Tazeledi

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası olağan genel kurulu 9 Ocak 2022 Pazar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir