Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Burak Taştan Esenyurt Kent Konseyi’ni Ziyaret Etti

Burak Taştan Esenyurt Kent Konseyi’ni Ziyaret Etti

Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan, İstanbul’da Esenyurt Kent Konseyi’ni ziyaret etti.
Esenyurt Kent Konseyi Başkanı Tuncer Dağ’ın rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı ziyarette Ardahan Kent Konseyi Burak Taştan, Esenyurt Kent Konseyi Başkanvekili Hasan Kara, Esenyurt Kent Konseyi Genel Koordinatörü Zafer Aras, Esenyurt Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Süheyla Karademir, Halis Köroğlu, Esat Gezer, Caner Mengüloğul, Şenol Şen ve Kadın Meclisi Başkanvekili Safiye Yazıcı tarafından ağırlandı.
Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan bu ziyaretin ardından, Esenyurt Kent Konseyi yöneticileriyle birlikte, Esenyurt Kent Konseyi Başkan Yardımcısı da olan Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Cemal Güneysu ve Esenyurt Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Sorumlusu Ersoy Lale’ye de ziyarette bulundu.
Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan, Esenyurt Kent Konseyi ziyaretinde gosterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı Esenyurt Kent Konseyi gönüllülerine yürekten teşekkür etti.

Göz Atın

Ankaralılar Sevcan Orhan İle Türkülere Doydu

Ankara Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte Başkentlileri “Büyükşehir Parklarda” adlı konser programları ile buluşturmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir