DOLAR 32,5102 % 0.01
EURO 34,6622 % -0.11
STERLIN 40,2053 % 0.03
FRANG 35,6882 % -0.06
ALTIN 2.432,75 % -2,67
BITCOIN 66.361,97 2.429

Bülent Aras, Kars’ın Digor ve Kağızman ilçelerinde İncelemelerde Bulundu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bülent Aras, Kars’ın Digor ve Kağızman ilçelerinde İncelemelerde Bulundu

Makina Mühendisi ve Cumhuriyet Halk Partisi 27.Dönem Milletvekili adayı Bülent Aras, Kars Kağızman ve Digor ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Bülent Aras, Kağızman ve Digor ilçelerinde ziyaret ettiği köyler ile ilgi sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama şöyle:

Kağızman ilçemizin Ülker, Çengill, Karaboncuk, Taşbilek, Akören Karakuş ve Çiçekli köylerimizi ziyaret ederek Halkımızın Sorunlarını dinledik. Halkımızın her daim yanında olarak birlikte çözümler üreteceğiz. Bize gösterdikleri ilgiden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür eder, selam ve saygılarımızı sunarız.

Kağızman ilçesi köy gezilerimizde Kötek, Camuşlu, Kozluk, Çeperli, Çukurayva, Çilehane ve Paslı köylerimizi ziyaret ettik. Sorunları yerinde görüp tespitlerimizi not ederek çözümü için takipçisi olacağız. Bizleri onurlandıran değerli Kağızman Halkına teşekkür eder, selam ve saygılarımızı sunarız.

Digor ilçemizde; Uzunkaya, Şenol, Alem, Köseler, Eren ve Hasancan köylerimizi ziyaret ederek Halkımızın dertlerini dinledik. Uğradığımız her köyümüzde eksiklikleri yerinde tespit ettik, bu çağda halen su sıkıntısı, yol sıkıntısı ve altyapı sorunları çözülmemiş köylerimiz bulunuyor. Elde ettiğimiz verileri rapor haline getirerek çözüm odaklı çalışacağız.

Digor ilçemize bağlı Başköy, Saklıca, Gülhayran, Şatıroğlu, Türkmeşen, Varlı, Derinöz ve Sorkunlu köylerimizde Halkımız ile buluşup sorunları dinledik, tespitlerimizi yaparak günü tamamladık. Yanınızda olmaya ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. Samimi ve sıcaklığından dolayı Digor Halkına teşekkür eder, selam ve saygılarımızı sunarız.

YORUM YAP