DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan İlgezdi, İstanbul Valisini Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan İlgezdi, İstanbul Valisini Ziyaret Etti

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, yeni atanan İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi yaptığı açıklamada “Göreve yeni atanan İstanbul Valimiz Sayın Davut Gül’ü makamında ziyaret ettik. Misafirperverliği için Valimiz Sayın Davut Gül’e teşekkür ediyorum. İstanbul için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM YAP

KARDEŞ ÇİNGENE HALKI KÜLTÜR DAYANIŞMA YARDIMLAŞMA VE YAŞATMA DERNEĞİ BAŞKANI 17 Kasım 2023 / 00:24 Cevapla

Yenisahra Mahallesi’nde ki, Çingene kardeşlerimizden pazar sokağı dediğimiz Yıldırım Beyazıt caddesi üzerinde No:43 yanı 41 nuiolu 3 katlı binada ve arkasındaki onun arkasına sıçrayan Pembe sümbül sokak üzerinde yine yığma binanın en üstündeki ailenin evi yandı.Tolamda önden 6 aile ve yandaki aile ile 7 aile Afet derecede mağdur oldu.Ama ne Ataşehir Belediyesl başkanı ne de İBB başkanlığından gerekli hassasiyet gösterilmemiştir.Yapılan sosyal hizmetlerin ve ilçe ve İBB Belediyesl tarafından yapılan nakit yardım, bırakın inşaat malzemesi almayı, yapılan tamirat için çalışan amele ve ustalara verilen yevmiyelerini bile karşılamamıştır. Ama bakıldığında Roman derneklerinin derdini ve problemlerini bildirmişler.Bizim derdimizi ve problemlerimiz için Belediye Başkanlığına giderek haberi olacaksa hiç haberleri olmasın.Saygı ve sevgilerle….