Anasayfa / Gündem / Başkan İlgezdi, Belediye Çalışanlarına Babalık Yapıyor

Başkan İlgezdi, Belediye Çalışanlarına Babalık Yapıyor

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Pandemi sürecinde Ataşehir Belediyesi çalışanlarından Covid-19’a yakalanların tedeavi sürecini yakından takip edip, Hastanelerde yatan personelinin sağlık durumları ile günlük haber alıp ve yaşanan sıkıntılarda anında müdahale edip yardımcı olduğu öğrenildi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 3 dönem Belediye Başkanı olarak yaptığı Siyaset, Belediye çalışmaları ve yaptığı bazı açıklamaları muhalefet partiler tarafından eleştiriliyor. Fakat Başkan İlgezdi’yi Belediye personeli eleştirmek bir yana onun personele olan babacan tavırları yüzünden büyük destek veriyorlar.

Başkan İlgezdi ile yaptığımız bir görüşme anında bir personelin çocuğu Devlet Hastanesinde sıkıntı yaşadığı bilgisi geldi. Başkan ilgezdi anında konuşmasını kesip özel kalem müdürünü çağırdı. Hemen ilgili personelin çocuğu için özel bir hastane ismi vererek aratırıp yer ayırttı. Ayrıca çocuğun hastane masrafının kendi cebinden ödeyeceğini özel kalem müdürüne belirtti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, daha önce bir çok personelinin sıkıntısı kendisine ulaştığında mutlaka ilgilindeiği ve sorunun çözülene kadar takipçisi olduğu Belediye personelinden öğrenmiştik. Belediye Başkanın bir ilçeye yol yapmak, çöp toplamak ve park yapmak dığında kendi çalışanlarını kendi Ailesi gibi görüp ilgilenmeside takdir edilmesi gereken bir davranış biçimidir.

Göz Atın

Köprülü Beldesi Bio Enerji Gaz Santarali İçin İlk Adım Atıldı

Ardahan Köprülü Beldesi’nde Bio Enerji Gaz Santrali ve Gübre işleme Fabrikası yapılacak. Dünya Bankası tarafından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir