Anasayfa / Gündem / Barbaros Mahallesi Kapalı Pazarı Promosyonlu Açılış Yapacak

Barbaros Mahallesi Kapalı Pazarı Promosyonlu Açılış Yapacak

Ataşehir ilçesi Barbaros Mahallesi Mor Amber Sokak’ta 1 yıl önce açılışı gerçekleşen, ancak pandemi nedeniyle uzun süre hizmet veremeyen kapalı pazar alanı 9 temmuz itibarıyla yeniden açılıyor.

Kapalı Pazarın açılışı töreni 9 Temmuz Cuma günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek.

Haftada üç gün kurulacak kapalı pazarda, her cuma günü giyim, aksesuar, ev tekstili ürünleri, her cumartesi günü meyve, sebze ve gıda, her pazartesi ise kumaş ve hırdavat ürünlerinin satışı gerçekleşecek.

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve  Seyyar Esnaf Odası, Barbaros Kapalı Pazarı’nın yeniden hizmete açılması nedeniyle, 9-12 Temmuz’da alışveriş yapanlara ücretsiz kavun, 10 Temmuz’da alışveriş yapan müşterilerine ise ücretsiz patates ve soğan dağıtacak.

Anadolu Yakası Pazarcı ve  Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, pandemi nedeniyle zor durumda olan üreticiyi de desteklemek amacıyla böyle bir promosyon çalışması yapmayı uygun bulduklarını belirterek, Adana’daki üreticiden ve pazarda tezgah açan esnaftan Oda olarak satın aldıkları ürünleri, vatandaşa ücretsiz olarak dağıtacaklarını söyledi.

Yarar, “Hem üretici, hem pazarcı esnafı hem de vatandaş salgın süresince zor günler geçirdi ve geçirmeye devam ediyor. Ataşehir Belediyesi’nin de destekleriyle, Barbaros Kapalı Pazarı’nın açılışında böyle bir çalışmaya gittik. Amacımız, küçük de olsa herkesi mutlu edecek bir çalışma gerçekleştirmek” dedi.

Tarih: 9 Temmuz Cuma Saat: 11.00

Yer:  Barbaros Mah. Mor Amber Sok. Ataşehir

Göz Atın

Kars Şehir Merkezinde Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Kars Belediye ekipleri, 2021 faaliyet programı kapsamında yol yapım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir