Anasayfa / Ekonomi / Barbaros Mahallesi Kapalı Pazar Alanı Yeniden açıldı

Barbaros Mahallesi Kapalı Pazar Alanı Yeniden açıldı

İstanbul Ataşehir ilçesinde Pandemi sürecinde kapalı olan Barbaros Mahallesi kapalı pazar alanı yeniden hizmet vermeye başladı.

Ataşehir’in buluşma noktası olan ve birçok yaşam anlayışını bünyesinde barındıran Barbaros Mahallesi farklılıklarını aynı tezgahta buluşturuyor.

Yaklaşık 1 yıl önce açılışı gerçekleştirilen, fakat pandemi süreci nedeniyle kapatılan Barbaros mahallesi kapalı pazar alanı yeniden açıldı. Pazarın açılışında yapılan kahvaltılı toplantıya İstanbul Anadolu yakası pazarcılar ve seyyar esnaf odası Başkanı Memet Emin Yarar, CHP Ataşehir Belediye meclis üyesi Kurtuluş Özaydın, Yerel Gazeteciler ve pazar esnafı katıldı.

İstanbul Anadolu yakası pazarcılar ve seyyar esnaf odası Başkanı Memet Emin Yarar ”Kapalı pazarımız bölgenin ihtiyacını karşılayacak ve bölgemizin en güzel pazarı olacak. Biz esnaflar kadar bölge halkınızda pazarlarına sahip çıkmalı. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye teşekkür ediyorum. Ataşehir’de bize 4 kapalı pazar alanı açtıkları için ve bize destekleri için teşekkür ediyorum ve diğer Belediyelere örnek olunmasını diliyorum. Barbaros Mahallesi yeni kapalı pazaryeri‘nde; 09/07/2021 Cuma günü: Giyim (Sosyete) Pazarı,10/07/2021 Cumartesi günü: Meyve-Sebze Pazarı, 12/07/2021 Pazartesi günü: Kumaş, Hırdavat Pazarı’nın açılışıyla ilgili Ataşehir Belediyesi ile birlikte yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla ilgili Basın mensupları ile Oda olarak sabah kahvaltısında bir araya gelerek bilgilendirmede bulunduk. Halkımıza ve pazarcı camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Göz Atın

PTT’den 200’den fazla ülkeye hızlı para transferi Yapacak

PTT AŞ ile MoneyGram Ödeme Hizmetleri arasında gerçekleşen iş birliği ile müşteriler, PTT iş yerlerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir