Anasayfa / Gündem / Avşar Kaz Tandır Evi

Avşar Kaz Tandır Evi

İstanbul Maltepe sahilide hizmet veren Avşar Tandır evi ve Restaurant, Kars, Ardahan yöresl yiyeceği olan Kaz eti yiyebileceğiniz nezih mekanlar başında geliyor.

Avşar Tandır evi ve Restaurant, Kış ayların vazgeçilmez lezzeti ile ün yapan Kaz eti için uğrayabileceğiniz yerler arasında önerebileceğimiz bir mekan olarak öne çıkıyor. Yaz aylarında Ardahan’da Köylüler tarafından yetiştirilen Kazları en doğal yollardan kesimini yapıp yine pişirilmesindede önemli yer tutan Taş fırında pişirilip sesvis edilen Kaz eti doyumsuz lezzeti ile fark yaratıyor. Sabahları ise yöresel yiyeceklerden oluşan açık büfe kahvaltı ile bölgede yaşayan vatandaşların tercih ettiği kaliteli bir mekan olma özelliğini taşıyor. Maltepe sahilinde Deniz kenarında geniş ve ferah bir mekan ile müşterilerine hizmet veren Avşar Tandır evi ve Restaurant, aynı zamamda Kaz eti yemek için çok sayıda ünlü Siyaset, İşadamı, Gazeteci ve Sanatçının uğrak yeri haline geldi.

 

Göz Atın

Ardahan Yalnızçam Kayak Merkezi’nde kayak sezon açıldı

Ardahan’da kar kalınlığının yeterli seviyeye ulaşmasıyla birlikte Valimiz Hüseyin Öner, protokol üyeleri ve kayak sporcularının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir