Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / ATSO Başkanı Çetin Demirci Teşekkür Etti

ATSO Başkanı Çetin Demirci Teşekkür Etti

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)Başkanı Çetin Demirci Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) işbirliğindeki meslek okulumuzdaki protokol kapsamındaki
doluluk oranının da % 100 olduğunu söyledi.

20 Temmuz’da LGS 2020’de tercih yapacak öğrencilere ve ailelerine ‘Uzmanlık Kapısı Seni Bekliyor’ sloganı ile MEB, TOBB ve TOBB ETÜ işbirliğindeki okulları tercih etmeye davet ettiklerini hatırlatan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci “Tercih dönemi boyunca ilimizde ve ilçelerimizde oda olarak yoğun tanıtım faaliyeti gerçekleştirdi. LGS 2020 yerleştirme sonuçları açıklandı. Yerleştirme sonuçlarına göre, protokol kapsamındaki tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizdeki meslek okulumuzda kontenjanı tamamen doldu. Oda olarak Türkiye’nin nitelikli işgücünün oluşturulması için mesleki eğitime inandıklarını vurgulayan Demirci , “Bu vizyonla, uzmanlık kapısından geçmiş nitelikli işgücü ile girişimcilerimizi buluşturacağız. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de mesleki eğitime camia olarak gereken desteklemeye devam edeceğiz. Mesleki eğitime inanarak, kendi geleceklerine bu alanda adım atmak için okulumuzu tercih eden tüm öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyorum” dedi.

ATSO Başkanı Demirci “Mesleki eğitime verdikleri destekten dolayı TOBB Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu, Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk’a, Bakan Yardımcımız Mahmut Özer’e, Genel Müdürümüz Kemal Varın Numanoğlu’na ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilgili tüm bürokratlarına, il müdürümüze ve okul müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Göz Atın

Başkan Demir, Muhtarlara Hizmetler Hakkında Bilgi Verdi

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir