DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ataşehir’de Zabıta Haftası Etkinliklerle Kutlandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ataşehir’de Zabıta Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, her yıl Eylül ayının ilk haftasında düzenlenen Zabıta Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladı.
 
Zabıta Teşkilatı’nın 193’üncü kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Taksim Meydanı’nda Atatürk Anıtı önünde tören düzenledi.
 
Törene Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya ve Zabıta personeli de katıldı.
 
Ardından Zabıta kıyafeti giymiş çocuklarla birlikte, Ataşehir’deki esnaf ziyaret edildi. Minik Zabıtalar ziyaretlerinde çiçek dağıttılar.
 
Zabıta Haftası kapsamında, Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli kahvaltıda bir araya geldi. Zabıtadan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der ve birim müdürlerinin de katıldığı kahvaltı ile zabıta biriminin moral ve motivasyonu artırıldı.
 
Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün yasa ve yönetmelikler çerçevesinde görev ve sorumluklarını en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olduğunu ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, yıl boyunca aralıksız şekilde çalışan tüm zabıta personeline emekleri için teşekkür etti.
 
Belediye hizmetlerinin yürütülmesinde aktif rol aldıklarını belirten Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya ise; 7/24 halkla iletişim içerisinde olduklarını, güler yüzle, yol gösteren, kendini geliştiren, yenileyen, modern bir anlayışla hareket ettiklerini dile getirdi.

YORUM YAP