Anasayfa / Gündem / Ataşehir’de Pazar Esnafının Sorunlarını Dinlediler

Ataşehir’de Pazar Esnafının Sorunlarını Dinlediler

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Der ve Anadolu yakası Pazarcılar ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, 12 Ekim Pazartesi günü Barbaros Mahallesi kapalı pazar alanı esnafı sorunlarını dinlediler. Kapalı pazarın yeni açılmasına rağmen Pandemi döneminde gereken ilgiyi görmediklerini ve iş yapamadıklarını belirten esnaf sorunlarını dile getirdiler.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Der, yaptığı açıklamada ”Bugün Barbaros Mahallesi kapalı pazar alanı esnafı, Anadolu yakası Pazarcılar ve Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar ile esnafın taleplerini dinleyip süreç değerlendirmesi yaptık” dedi.

İstanbul Anadolu yakası Pazarcılar ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, yaptığı açıklamada ”Ataşehir Barbaros Mahallesi kapalı Pazaryeri’nde Cuma Günü tahsis sahibi olan giyim, tuhafiye v.s. ürün satışıyla iştigal eden pazarcı esnaflarımızla, pazarın durumu ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yaptık. Rabbim hayırlara vesile kılsın inşaallah” dedi.

Göz Atın

Ataşehir Belediyesi İle Bolu Belediyesi Kardeş Belediye Oldular

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Ataşehir Belediye Başkanı Battal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir