Anasayfa / Gündem / Ataşehir Kayışdağı Ataevi Çocuklarına 23 Nisan Hediyesi

Ataşehir Kayışdağı Ataevi Çocuklarına 23 Nisan Hediyesi

İstanbul Ataşehir’de Kayışdağı Ataevi Çocuklarına 23 Nisan Hediyesi olarak Kitaplık Yapıldı. 26 Nisan salı Gnü Yapılacak Açılış Töreni Öncesi Basın Açıklaması Şöyle:

BASIN AÇIKLAMASI VE DAVET
Kayışdağı Ataevi Çocuklarına 23 Nisan Hediyesi
Hiç kitap okumazsın kendi dünyanda yaşarsın kitap okursun tüm dünyaları yaşarsın.
2012 yılından bugüne Ataşehir Belediyesi Kadın ve Sosyal Hizmetler Birimi ve İstanbul Anadolu Yakası Lions Federasyonu iş birliğinde 70’i aşkın branşla meslek edinme, kişisel gelişim ve hobi programları sunan Kayışdağı Lions Ataevi’nde 30 binden fazla çocuk ve kadına eğitim sağlanmıştır.
Kuruluşunun on birinci yılında Ataevi çocuklarına 23 Nisan hediyesi olarak Çınardibi Lions Kulübünden 11. Bölge Başkanımız Sn. Müge KOÇTÜRK liderliğinde Çatalçeşme, Ethemefendi, Mühürdar ve Yeşilbahar Lions Kulüplerimizin sponsorluğu ve organizasyonuyla, Ataşehir Eğitim Derneği Kurucu Başkanı Sayın Turgay Kılıç’ın da katkılarıyla Lions Ataevi giriş katına alan tadilatı ve tefrişiyle kitaplık yaptırılmıştır.
İki ayrı bölüm halinde 200ü aşkın kitap kapasiteli başta semt sakini ve kursiyer anne, baba ve çocuklar için yaptırılan kitaplığın açılış töreni 26 Nisan Salı günü saat 16.00 da Ataevi ’nde yapılacaktır. Kitaplar Kayışdağı Ataevi’mizdeki çocuklar ile birlikte yerleştirilecektir.
Ayrıca çocuklara Yazar Ömer ŞAHAN ‘nın “Bir Nefes Kadıköy” kitabı ve dünya tatlısı minik yazarımız Caddebostan Sahil Lions Kulübü üyesi Sn. Semra ALTAN’ın torunu sevgili Zeynep Mira ÖZYURT ‘un “Dünyayı Geziyorum” kitabı hediye edilecektir. Her iki yazarımız ile imza günü planımız olmakla birlikte yazarlarımızın katılamaması durumunda kitaplar imzalı olarak dağıtılacaktır.
Açılışımızda Genel Yönetmenimiz Sn. İnci OTMAN ve Ataşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sn. Şehnaz YABAR da aramızda olacaktır.
Çocuklarımız ile hem 23 Nisan çoşkusunu paylaşmak, hem de yeni kitapları onlarla birlikte yerleştirmek üzere sizleri de aramızda görmekten çok mutlu olacağız. Katılımınız bize güç katacaktır.
Küçük kalplere emanet edilen geleceğimize, gelin hep birlikte yarınlarımızın nesillerini aydınlatalım.
Kitaplık Açılışı :
26 Nisan 2022 Salı
Saat : 16.00
Kayışdağı Lions Ataevi

Göz Atın

Orhan Atalay, DSİ Genel Müdürü Lütfü Akça’yı Ziyaret Etti

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof.Dr. Orhan Atalay, Devlet Su işleri Genel Müdürü Prof Dr Lütfü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir