Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Ataşehir Eğitim Derneği’nden Kültür Sanat Projesi

Ataşehir Eğitim Derneği’nden Kültür Sanat Projesi

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Turgay Kılıç’ın yaptığı Ataşehir Eğitim Derneği yeni projeler ile yenliklere imza atmaya devam ediyor.

Ataşehir Eğitim Derneği, sosyal sorumluluk projeleri dışında kültür ve sanat projelerine “ATASANAT” sloganıyla merhaba dedi.

Ataşehir’de öğrencilere burs, eğitim malzemesi desteği, okullara yönelik kütüphane gibi çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Ataşehir Eğitim Derneği, dernek vizyonu doğrultusunda kültür ve sanat alanında Ataşehir halkı yararına dernek merkezinde dikiş, nakış ve örgü kursu açtı.

Dernek Başkanı Turgay Kılıç, “Dernek Yönetim kurulumuzca almış olduğumuz karar doğrultusunda dernek merkezimizi daha aktif hale getirmek, öğrencilere ve yetişkinlere yönelik kurslar açmaya karar verdik. Dernek üyelerimizin yanısıra Ataşehir’li komşularımızın katılacağı dikiş, nakış ve örgü kursumuzu geçtiğimiz hafta başlattık. Derneğimize gelen talepler doğrultusunda yeni kurslarımızı açmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Küçükbakkalköy Mah. Fevzipaşa Cad. Değer İş Merkezi Kat:2 adresinde hizmet veren Ataşehir Eğitim Derneği, her hafta Perşembe günü saat 12:00 – 17:00 arasında yetişkin bireylere yönelik dikiş, nakış ve örgü kursu’nun yanısıra kasım ayında ise Resim Kursu açmayı amaçlıyor. Dernek merkezine gelen vatandaşlar; dikiş, nakış ve örgü kursu’na ön bilgilendirme ardından katılabilecek. Ayrıca; Kasım ayı’nda başlayacak Resim Kursu’na katılmak isteyen öğrenci ve yetişkin bireyler dernek bizzat gelerek başvuru yapabilecek.

Kaynak: atasehirhaber.com.tr

Göz Atın

İzmir’de coğrafi işaretli ürünler zirvesi yapılacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Başka Bir Tarım Mümkün” vizyonu doğrultusunda 29 Kasım’da Anatolia …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir