Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Ataşehir Eğitim Derneği, Eğitime Destek Gecesi Yaptı

Ataşehir Eğitim Derneği, Eğitime Destek Gecesi Yaptı

Merkezi İstanbul İçerenköy’de bulunan Ataşehir Eğitim Derneği, 8 Ocak 2020 Çarşamba akşamı Eğitime destek için dayanışma gecesi düzenledi.

Ataşehir Eğitim Derneği Başkanı Turgay Kılıç yaptığı açıklamada ” Bu gün sizlerin desteği ile burs verdiğimiz öğrenci sayısı 24’e çıktı. Kütüphane sayısı 3’e çıktı. Maddi ve manevi esirgemeyen siz eğitime gönül vermiş bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz. Bağışçılarımızın varlığı duyarlığı çok önemli, ne kadar daha çok destek verilirse o kadar çok Kütüphane, Sosyal sınıf ve daha çok ihtiyaç sahibi araç, gereç sağlıyacağız. Önümüzdeki süreçte sizlerin desteklerine çok büyük bir ihtiyaçtır” dedi.

Ataşehir Eğitim Derneği gecesine Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan Çerkez, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Cwelal Yalçın, Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu, Ataşehir Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ulaş kılıç ve çok sayıda Eğitim gönülüsü katıldı.

Göz Atın

Orhan Atalay Koronavirüs (Covid-19) Testi Pozitif Çıktı

Ak Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr.Orhan Atalay, Koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını ve sağlık durumunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir