Anasayfa / Gündem / Ataşehir Belediyesi Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Ataşehir Belediyesi Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Koranavirüs (Covid-19) salgını dönemi öncesinde düzenli aralıklarla gerçekleştirilen ve pandemi nedeniyle bir süre ara verilmek zorunda kalınan muhtarlar toplantısı yeniden yapılmaya başlandı.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez başkanlığında yapılan toplantıya Muhtarlık İşleri Müdürü Battal Sarıkaya, Belediye Birim Müdürleri ve Ataşehir Mahalle Muhtarları katıldı.

Toplantıda ilk olarak Muhtarlık İşlerinden sorumlu Başkan yardımcısı Orhan Çerkez tarafından bilgilendirme konuşması yapıldı.

Çerkez, muhtarların önemli bir hizmet kolu olduğunu belirterek vatandaşlar ile aralarında köprü görevi gördüklerini ifade etti.

Çerkez, “Ataşehir Belediyesi ile iş birliği yapan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Dünyada ve ülkemizde yaşan bu zor süreci hep birlikte dayanışma ruhuyla gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Ataşehir Belediyesi, tüm birimleriyle koordine halinde olarak Ataşehirli vatandaşlarımızın bütün hizmetlerini aksatmadan yürüttü.  Vatandaşlarımızı salgın tehlikesinden korunmak için gerek ilaçlama gerekse dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle uzun bir süredir bir araya gelemeyen muhtarlar da mahallelerine ait sorunlarını ve beklentilerini dile getirdiler.

Göz Atın

Başkan Soyer: İzmir’in ekmeğini ve refahını büyütüyoruz

İzmir Büyükşehir Belediyesi üretenin sesini yükseltmek ve halkın adil gıdaya ulaşmasını sağlamak için 82 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir