Anasayfa / Gündem / Ataşehir Belediyesi Erzincanlı Muhtarları Ağırladı

Ataşehir Belediyesi Erzincanlı Muhtarları Ağırladı

Erzincan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu ve eşleri İstanbul ziyaretlerinin sonuncusunu Ataşehir Belediyesi’ne yaptılar.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Der ve Kalender Özdemir ile birlikte Erzincan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu ve eşlerini Sahan Restaurant’ta yemekte ağırladılar.

Yemekte ayrıca Alevi Vakıflar Federasyon Genel Sekreteri Yavuz Olağan, Dernek Başkanı Kurtuluş Kiliç Muhtar ve Yönetimi Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der’e plaket takdim ettiler.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der yaptığı açıklamada “Erzincan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu ve değerli eşleri yolculuklarının son ziyaretlerini Ataşehir Belediyemize yaptılar. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcımız Kalender Özdemir ile birlikte kendilerini ağırlamaktan mutluluk duyduk. Eşlik eden Alevi Vakıflar Federasyon Genel Sekreteri Yavuz Olağan, Dernek Başkanı Kurtuluş Kiliç Muhtar ve Yönetimine nazik jestlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Desteklerini eksik etmeyen, daima yanımızda olan Ataşehir Belediye Başkanımız Sn. Battal İlgezdi’ye, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve değerli İstanbul Millet Vekilimiz Sn.Gamze Akkuş İlgezdi ‘ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Göz Atın

Ataşehir Kayışdağı Yaratıcı Çocuk Merkezi Yıl Sonu Heyecanı

İstanbul Ataşehir Belediyesi’nin, 10 – 17 yaş arasındaki çocukları teknolojik tasarımla buluşturduğu Kayışdağı Yaratıcı Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir