Home / Gündem / Ataşehir Belediyesi Emekçi Kadınlara Destek Oluyor

Ataşehir Belediyesi Emekçi Kadınlara Destek Oluyor

İstanbul Ataşehir Belediyesi’ne ait Ata Evleri’nde meslek edindirme kurslarına katılan bayan kursiyerler el emeği, göz nuruyla yapmış oldukları hediyelik eşyaları yılbaşı arifesinde pazarlamak ve satışa sunarak kendilerine ufak bir gelir elde etmek amacıyla bugün Watergarden AVM de stant açarak ürünlerin satışını yapmaya başladılar.

Ataşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonla, 20 Aralık- 26 Aralık 2021 tarihleri arasında WaterGarden AVM’de  “Ataşehir Emekçi Kadınlara” yönelik ,”EL Emeği Satış Stantlarında” kendilerinin yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünlerini  Yılbaşı arifesinde pazarlamak ve satışa dönüştürüp kendilerine gelir sağlamak amacıyla açtıkları stantlarda sergilediler.

Kadınlar üretiyor, ekonomi güçleniyor sloganıyla Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi’nde Ataşehir’li kadınların, El Emeği, Göz Nuruyla ürettikleri ürünleri sergiledikleri stantlarda Ataşehirlileri bekliyor.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan Çerkez, yaptığı açıklamada ”Belediyemize ait Ata Evlerimizde meslek edindirme kurslarımıza katılan bayan kursiyerlerimizin el emeği, göz nuruyla yapmış oldukları hediyelik eşyaları; yılbaşı arifesinde pazarlamak ve satışa sunarak kendilerine ufak bir gelir elde etmek amacıyla bugün Watergarden AVM de stant açmalarına yardımcı olup ilk ziyaretimizi gerçekleştirdik. Tüm değerli dostlarımızı bu Emekçi kadınlarımıza destek olmaya bekliyoruz”dedi.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

CHP Ataşehir İçerenköy’de Aşure Dağıtı

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı İçerenköy Mahalle temsilciliği 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü Muharrem ayı dolayısıyl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.