Anasayfa / Gündem / Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Memleketi Malatya’daydı

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Memleketi Malatya’daydı

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Memleketi Malatya’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ziyaretine eşlik etti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal ilgezdi yaptığı açıklamada “Memleketim Malatya’da
İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ’nu ağırladık. Uzun bir aradan sonra Arguvan, Hekimhan ve Arapgir’de dostlarla sohbet edip, hasret giderdik. Genel Başkan Yardımcılarımız, PM üyelerimiz, milletvekillerimiz, İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile memleketim Arguvan’da hemşehrilerimle buluştuk. Gösterdiğin ilgi için teşekkürler Arguvan.”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın davetiyle geldiği Malatya’nın 3 ilçesi Hekimhan, Arguvan ve Arapgir’de vatandaşlarla buluştu. İlçe gezilerinde İmamoğlu’na, Ağbaba ile birlikte CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, milletvekilleri Ulaş Karasu, Abdurrahman Tutdere, Gürsel Erol, Polat Şaroğlu ile CHP PM üyesi Eren Erdem ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi eşlik etti. Vatandaşlar, ilçe girişlerinde karşıladıkları heyete sevgi gösterilerinde bulundu. Farklı noktalarda İmamoğlu’nun yolunu kesen bazı vatandaşlar, heyete köy ayranı ikram etti. Arguvan da ise İmamoğlu’na bağlama hediye edildi. Bağlamayı öpüp alnına koyan İmamoğlu’nun sazı havaya kaldırması, ilginç bir görüntü oluşturdu.

Göz Atın

Kars Şehir Merkezinde Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Kars Belediye ekipleri, 2021 faaliyet programı kapsamında yol yapım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir