Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Arnavutköy’de Kars, Ardahan ve Iğdırlılar Buluştu

Arnavutköy’de Kars, Ardahan ve Iğdırlılar Buluştu

İstanbul Arnavutköy ilçesinde 23 Mart Cumartesi akşamı bölgede yaşayan Kars, Ardahan ve Iğdırlılar dayanışma gecesinde bir araya geldiler.

Arnavutköy Belediyesi’nin organizasyonunu yaptığı ” Gönülden gönüle hemşehri programı” na yaklaşık 2 bin Kars, Ardahan ve Iğdır’lı hemşehrilerimiz katıldı. Geceye Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Ak Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Ak Parti İstanbul Milletvekileri Tülay Kaynarca, Şamil Ayrım, Ak Parti Arnavutköy ilçe Başkanı Mustafa Candaroğlu, MHP Arnavutköy ilçe Başkanı Gökhan Uluç, ve çok sayıda Belediye meclis üyesi, STK Başkanı, İşadamı ve Parti teşkilatı katıldı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, ”Kars, Ardahan, Iğdırlı hemşehrilerimin katılımına duyduğum memnuniyeti ve çok gururlandığımı belirtmek istiyorum. Bölge insanın bize verdikleri destek ve katılımından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Arnavutköy Belediye Meclis üyesi adayı Özcan Çakmakçı ” 2 bin hemşehrimizin katılmış olduğu gönülden gönüle hemşehri programında rekor bir sayı ile bir program oldu. Meclis üyesi şahsıma verilen desteğe teşekkür ediyorum” dedi.

Göz Atın

İstanbul’da metrosuna ücretsiz internet

İBB’ye ait M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı’nda ücretsiz İBB Wi-Fi hizmeti başladı. Bu hattı kullanan İstanbullular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir