Anasayfa / Gündem / Ardahanlılar Orhan Atalay’a Sahip Çıktı

Ardahanlılar Orhan Atalay’a Sahip Çıktı

Ak Parti Ardahan Milletvekili Prof.Dr.Orhan Atalay, Kars-Ardahan-Iğdır tanıtım günleri açılışında yaptığı konuşma bazı ulusal gazetelerin haber sitelerine ve köşe yazarları tarafından seviyesiz bir uslüp ile eleştiriliyor.

Orhan Atalay, bir hafta önce Twitter sayfasında yaptığı paylaşımlar yüzünden bazı odaklar tarafında hedef haline getirilip eleştiriliyor. Atalay’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımları kendilerine göre yorumlayıp, bu paylaşımlardan rahatsız olduklarınıda açıkça belirtiyorlar.

Orhan Atalay’ı Ak Parti’den ayrılacak iddiasında bulunanlara, Atalay daha önce ”Partimdeyim görevim başındayım” açıklamasına rağmen bazı Gazeteciler Partiden ayrılacağını yazıyorlar. Orhan Atalay Ak Partiden ayrılırmı? diye eleştirenlere sormak lazım. Ak partiyi kuranlar başka bir partiden gelmediler mi? Ak Parti kurucularının çoğu farklı partilerde bulunmadılar mı? Halen Ak Parti içiden iki milletvekili Partilerinin genel Başkanlığını bırakıp Ak Parti’ye gelmediler mi?

ORHAN ATALAY YALNIZ DEĞİLDİR

Ardahanlılar gönül verdikleri siyasi partileri bir kenara bırakıp kendi hemşehrileri Prof. Dr. Orhan Atalay’a sosyal medyadan destek açıklamaları yaptılar. Ardahanlılar Orhan Atalay’ın Ardahan için yaptıkları karşısında kendisine yapılan siyasi linç girişimine tepki göstererek destek açıklamaları yaptılar

Göz Atın

İzmir’de 6,6 Büyüklüğünde Deprem

Ege Denizi’nde merkez üssü İzmir’in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 15 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir