Anasayfa / Gündem / Ardahan’da 23 Nisan Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Ardahan’da 23 Nisan Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 102. yıl önce tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Ardahan’da büyük bir coşkuyla kutlandı.

Ardahan Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenginin Atatürk Anıtına sunulmasıyla başlayan kutlamalar, Şehir Stadyumunda devam etti. Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut’un günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşmanın ardından törende öğrencilerin hazırladığı şiir, oyun, folklor ve dans gösterileri sunuldu. Vatandaşların da yoğun ilgi göstermesiyle kutlamalar coşkulu geçti. Tören sonunda çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Törene Ardahan Valisi Hüseyin Öner Garnizon Komutanı Tuğgeneral Berat Acar, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Adalet Komisyonu Başkanı Sümeyye Kocaman, Vali Yardımcıları Şahin Demir, Mehmet Fatih Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Göz Atın

Ataşehir Belediyesi 13. Çevre Festivali 28 Mayıs’ta başlıyor

İstanbul Ataşehir Belediyesi 13. Çevre Festivali, 28 Mayıs’ta başlıyor. “Tek Bir Dünya” mottosuyla yola çıkarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir