DOLAR 32,2889 % 0.19
EURO 34,9440 % 0.23
STERLIN 41,0658 % 0.06
FRANG 35,4314 % 0.37
ALTIN 2.417,43 % -0,17
BITCOIN 67.814,98 -1.142

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Köprülü Beldesi’ndeydi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Köprülü Beldesi’ndeydi

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Köprülü Beldesi’nde Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu.

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Göle ilçesine bağlı Köprülü Beldesi (Koreveng)’de çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Göle Kaymakamı Cevat Gün, Ardahan İl Jandarma Komutanı Selçuk Özdem ve Ardahan İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş ile birlikte Köprülü Beldesi’ne giden Vali Masatlı, Köprülü Belediye Başkanlığını ziyaret ederek, Başkan Yücel Akkoç’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kööprülü Belediye ziyaretinin ardından belde meydanında vatandaşlarımızla buluşan Vali Masatlı, kendisine iletin sorun ve talepleri dinledi. Vatandaşların yaklaşan Ramazan Bayramını tebrik eden Vali Masatlı, daha sonra belediyenin yürüteceği çeşitli proje ve yatırım alanlarında incelemelerde bulundu.

Vali Masatlı, ziyareti kapsamında köy okulunu da ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Öğretmenlerle toplantı yaparak çeşitli konular üzerine sohbet eden Vali Masatlı, dersliklere de girerek, öğrencilerle sohbet etti.

Vali Masatlı, öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi. Ayrıca okuldan evlerine dönen diğer köylerin öğrencileriyle de sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUM YAP