Anasayfa / Gündem / Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Köylerde İnceleme Yaptı

Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Köylerde İnceleme Yaptı

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Ak Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, Kadın Kolları Başkanı Selda Kılıç, Dilek Işık, Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Ak Parti Göle İlçe Başkanı Sinan Karatay, Ak Parti İl Meclis Üyeleri İsmail Oğuzorhan ve Doğan Yıldırım, İl Özel İdare Müdürü Turan Yıldız, Dengeli Muhtarı Berkan Malkoç, Büyük Altunbulak Muhtarı Subay Altun, Köylerine Sıcak Asfalt yapılan Gedik ve Çalıdere Köy Muhtarları Mesut Sarıbuğa ve Zeki Aslan, Parti yöneticileri ile birlikte köyleri ziyaret ederek halkı dinlediler.

Yeni sıcak asfaltları biten Çalıdere (Mıhkerek) Köyü muhtarı Mesut Sarıbuğa ve Köy halkı, Teşekkür amaçlı Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay onuruna Taziye evinde verdikleri Kahvaltıda köy halkıyla bir araya gelen heyet, Halkın sorunlarını dinleyip sohbet ettiler.

ATALAY; HAYELLERİMİZ VARDI GERÇEKLEŞTIRIYORUZ.

Çalıdere köy halkı ve kendisi adına yapılan hizmetlerden dolayı Atalay’a teşekkür eden Muhtar Sarıbuğa ve halka kısa bir konuşma yapan Atalay; Aşkla çalışan yorulmaz, benim, bizim hayallerimiz vardı, Onları tek tek gerçekleştiriyoruz.Bu ülkenin en ücra köşesinde yaşayan halkımın Batıda yaşayan halk ile aynı hakkı vardır. Çankaya’da ki bir insan evinden çıkıp ayakları çamurlara basmadan gidiyorsa işine, benim halkımın da Göle’ye giderken çamurlara basmadan gönül rahatlığı ile gitme hakkı vardır. Benim halellerimdi bunlar çok şükür tek tek gerçekleştiriyoruz. O mücadelemizi sürdüreceğiz. konuşması sonunda köylerimize hayırlı olsun dileğinde bulundu.

KIZILGEDİK DAĞLARIN SON KÖYÜ GEDİK.

Kızılgedik dağlarının eteklerinde Göle’nin sınır köyü olan Gedik (Lavustan) köyünün sıcak asfalt yolunu inceleyen Milletvekili Atalay ve heyet, Köy halkının sorunlarını kendilerinden dinledi halk ile sıcak sohbetler yaptı. Atalay; Bizim, benim Lavustan köyüne borcumuz vardır. En zor koşullarda yanımızda duran aile dostu köyümüzdür. Benzer konuşmayı burada da yapan Atalay, Mezra olarak köyden uzakta kurulan 15 hanelik köyün yol, sel baskınlarından etkilenen su derelerini yerinde inceleyerek kendisi resimler çekip yetkilere ileti. Halkın sıcak ilgisi ile karşılaşan heyet halkla çay içti.

Taziye evinde söz alan aynı köylü olan İl Genel Meclis üyesi İsmail Oğuzorhan, Kendisi ve köy halkı adına Atalay ve İl Başkanı Koç’a teşekkür ederek her sorunumuzda çözüm için kapılarını çaldığımızda yanımızda olan değerlerimizdir. açıklaması yaptı. Atalay, Köy halkına sıcak ilgisinden dolayı teşekür ederek hayırlı olsun dileğinde bulunarak Her iki köy halkı ile hatıra fotoğrafı da çekilen heyet köylerden ayrıldı.

Haber / Şanlıbey Alabay

Göz Atın

İstanbul’da 3,5 Milyona Hizmet Edecek Metroya Onay Yok

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, “Milyonlarca vatandaşın kullanacağı İncirli-Sefaköy-Beylikdüzü metrosunun yapımını kimse engelleyemeyecek. Projeler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir