Home / Sivil Toplum Kuruluşları / ARDAFED Ardahanlı İş Adamlarını Bir Araya Getiriyor

ARDAFED Ardahanlı İş Adamlarını Bir Araya Getiriyor

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu, 24 Ağustos’ta Kadıköy Kozyatağı Hilton Otel’de Ardahanlı İş insanlarını kahvaltıda buluşturacak.

19 Ağustos’ta Kadınlarla, 24 Ağustos’ta İşadamları ile bir araya gelecek olan Ardahan Dernekler Federasyonu Ardahanlı birlikteliği yönünden çalışmalarına devam ediyor. ‘Güçlü Bir Ardahan Lobisi’ çalışmalarını sürdüren Ardahan Dernekler Federasyonu bir kez daha Ardahanlılar ile bir araya gelecek.

Gazeteci Fakir Yılmaz’ın başkanlığını yaptığı ARDAFED bayram öncesi çalışmalarını bayramdan sonra da devam ediyor.
Bayram öncesi Ardahan’da Baro kurulması çalışmalarının yanın da Ardahan Bal Festivaline katılım, Ardahanlı Kadınlarla bir araya gelme, Ardahanlılar ile Bayramlaşma gibi çalışmaları ile yaz tatiline rağmen çalışmalarına devam eden Ardahan Dernekler Federasyonu 19 Ağustas’ta Ardahanlı Kadınlarla bir kez daha bir araya geldikten hemen sonra 24 Ağustos’ta da Ardahanlı İş Adamaları ile bir araya gelerek ARDAFED Kadın Komisyonu işe ARDAFED Yüksek İstişare Kurulunu oluşturmayı hedefliyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalar şöyle;
Sevgili Hemşehrim..
İYİ BAYRAMLAR..
‘Güçlü Bir Ardahan Lobisi’ nin oluşması için çalışan ve İstanbul’da tarihinde ilk kez Bakırköy, Şişli, Esenyurt’ta olmak üzere 3 Ardahanlı Belediye Başkanı, Ataşehir ve Sancaktepe’de 2 Ardahanlı Belediye Başkan Yardımcısı, Kocaeli Dilovası’nda Ardahanlı 1 Belediye Başkanı, Küçükçekmece’de Ardahanlı 1 İlçe Başkanı, İstanbul İl’de 1 İl Başkanı gelinimizin var olması, Cumhurbaşkanının Ardahanlı 2 Danışmanın var olmasının yanı sıra İstanbul’un 97 milletvekilinin arasında 3 Ardahanlı kadın milletvekilinin olması gibi aynı kent, ülkenin en büyük metropolünde bir çok Ardahanlı meclis üyesinin ve sizler gibi ülke ekonomisine olduğu gibi Ardahan’a katkı sunan bir çok iş adamının, Ardahan’ı temsilen federasyon ve derneklerin olduğu bu dönemde;
Memleketimiz Ardahan’ın Valisi Sayın Mustafa Masatlı ARDAFED aracılığı ile İstanbul’da sizleri ziyaret etmek ve tanışmak için toplantı istemiştir.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

KAR-DER Muharrem Ayında Aşure Dağıtı

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı Kars Ardahan Iğdır Yöresi Sosyal Yardımlaşma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.